“Susiaurinta” LRT, BNS ir Delfi – apako ir apkurto?

 

Ar visuomenei būtų aktualu žinoti?:

“Trečiadienį Vilniaus miesto III-iasis apylinkės teismas paskelbė nutartį byloje, kurioje Valstybės saugumo departamento (VSD) direktoriaus pavaduotojas Darius Jurgelevičius bylinėjosi su žurnalistais dėl neva pažemintos garbės bei orumo, ir atmetė jo ieškinį. Nutarta, kad atsakovų veiksmai nepažeidė ieškovo, kaip viešojo asmens, teisių.

Skaitant nutartį dalyvavo ne tik žurnalistų būrys, bet ir visuomeninių organizacijų atstovai. Piliečių Santalkai atstovaujantys Darius Kuolys, gen. Jonas Kronkaitis, Romas Sakadolskis, „Fronto bičiulių“ narė, buvusi politinė kalinė Nijolė Sadūnaitė, kunigas Robertas Grigas. Visuomenininkai piktinosi mėginimais varžyti spaudos laisvę ir sakė visiškai remiantys žurnalistų, atskleidusių skandalingus procesus VSD bei Lietuvos politikoje, poziciją.”

Tuo metu Delfi.lt entuziastingai įrodinėja, kad lietuvių pomidorai geresni už ispaniškus, BNS dar kažką. Tai būtų nieko – komercinės institucijos. Tačiau kur kas rimčiau, kai visuomenei informacijos nepateikia vienai grupuotei neįtinkančias laidas iš eterio išsvaidanti “Siaurovizija”. Tai mokesčių mokėtojų pinigais išlaikomas nacionalinis transliuotojas….

  1. #1 by Rūta on gegužės 30, 2008 - 1:49 am

    O ar ne patys žurnalsitai ėmė ir ‘susivaržė’ savo laisves po to, kai nusprendė pažaisti politinį perversmą, ėmėsi intrigų ir klastų, paskui net persekiojimo? Ir ne vien už neduotą kyšį. Pakalbėkim šia tema atvirai ir plačiai, jei nebijot.

  1. elt.lt » Blog Archive » Apžvalga. Šiandien aš skaičiau… #89

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: