D. Grybauskaitės komanda – kas ji?

Ką gi – pastarosiomis dienomis prezidentiniame vajuje padaugėjo aiškumo, bet pats įspūdis vis tiek slogus.

Visai nepriklausomai nuo to, kas ką remia. Akivaizdu, jog politinė sistema neskuba sveikti. Net didžiausios šalies partijos sugeba iškelti tuos kandidatus, kurie beveik neturi šansų arba išvis priverstos skubėti paremti naująjį “Deus ex machina“. Visai nesvarbu, kaip jį vertintume. Kol kas, visi, kas tiki reitingais, gali švęsti D. Grybauskaitės pergalę. Net nepaisant to, kad ligi šiol ji buvo mylima tik už tai, kad nepadarė nieko blogo bei dėl to, kad niekas nežinojo jos politinių pažiūrų. Kai kuriuos savo nusistatymus šalies pagrindinių bėdų atžvilgiu ji ima deklaruoti tik dabar.

Tik su tuo absurdišku, Konstitucijoje įstvirtintu, Prezidento “bepartiškumu“ kyla daugiau klaustukų. Kai tiek norinčių dabar ją remti – ką pasirinks ji? Tam, kad “klanai jos bijotų“, kaip ji visiems skelbiasi, prireiks labai rimtos komandos ir amžinai paslaptyje jos nelaikysi. Jei, aišku, gerbiama kandidatė nenorės sulaukti ir taip jau sklandančių įtarimų dėl to, kas “už jos stovi“.

Gal kas žinote daugiau, nei paskelbta?

Reklama
 1. #1 by senpuu on kovo 8, 2009 - 10:49 am

  Tai kad kažin. Net ir šiuose rinkimuose vietoj skaidrumo renkamasi delsimą, slapstymąsi, nutylėjimą. Tikriausiai tam, kad priešininkai turėtų mažiau galimybių kritikuot, kabinėtis ir t.t. Net keistai atrodo toks Valentinas Mazuronis, kuris, nors man ir ne itin patinka, bet į šiuos rinkimus eina kiek įmanoma tvarkingiau (su partijos pavadinimu “susišaukia“), net pagal visas demokratiškas procedūras, gal išskyrus tai, kad ateina ne iš itin demokratiškos partijos.

  Dalią visi myli, nors dar neaišku, už ką ją mylėt. Avansu. Kaip kažkada Rolandą.

 2. #2 by dimes on kovo 8, 2009 - 1:32 pm

  Vienas žmogus jos komandoje bus. Tai – Vitas Vasiliauskas.

 3. #3 by Tomas Čyvas on kovo 8, 2009 - 1:38 pm

  Taip, bet įtariu, kad reikės daugiau:)

  p.s.

  Gerb. dimes, mačiau Jūsų nuorodą į LRT laidą, bet vis dar jos neperžiūrėjau. Žvilgtelėsiu ir pakomentuosiu, kai tik bus laiko.

 4. #4 by dzilbus on kovo 10, 2009 - 6:42 am

  Premjeras G. Kirkilas buvo užsimojęs suvaldyti korupciją, bet patyrė totalų fiasko. R. Paksas įgyvendindamas siekius – Tvarka ir Teisingumas, buvo pasmerktas atidirbinėti helikopterių remontininkui. Kad lovininkų valstybėje p. D. Grybauskaitė suras kamikadzių karui su oligarchais – neįtikėtina.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: