Be Maximos nežydės Lietuva

Anot I. Staškevičiaus, jo vadovaujama „NDX energija“ jaučiasi valstybės įviliota į „Leo LT“ sandėrį, kuris kartais atrodo nenaudingas. Vis dėlto privatūs investuotojai žadėjo savo iniciatyva nesitraukti. Tai I. Staškevičius pareiškė viešai, tiesioginėje Alfa.lt vaizdo konferencijoje.

🙂 Nei kiek neabejoju,kad “Maxima“ buvo valstybės apgauta ir suvedžiota invalidų, kai buvo tiesiog priversta pasiimti dešimtis milijonų PVM. Šalin rankas nuo “Maximos“. Be jos nežydės Lietuva 🙂

, ,

 1. #1 by jj on 27 kovo, 2009 - 8:14 am

  nebuciau toks kritiskas Maximos atzvilgiu, nes jos isteigimo ir veiklos tikslas – akivaizdus, jis irasytas istatymuose ir Maximos istatuose. Taip, pelnas ir dar karta pelnas. Ir nereikia ant meskos pykti, kad medu megsta. O stai del valstybes – tai jau kita sneka. Net jei simta kartu verslininkas suktas, valstybes pareiga pries kiekviena pilieti akivaizdi – apsaugoti pilieti nuo tokio verslininko, o ne eiti su juo uz parankes kartu bendra kaimo medu kopineti.

 2. #2 by Tomas Čyvas on 27 kovo, 2009 - 8:52 am

  Niekas nieko ir nesakytų. Nėra blogai, kai žmonės – taip pat ir verslininkai – protingi. Blogai, kai kitus durniais laiko 🙂

 3. #3 by Naglis Puteikis on 27 kovo, 2009 - 9:19 am

  2 jj: Maximos tikslas -pelnas, bet tik pagal istatymus. PVM pagrobimas prisidengiant invalidais – afera, antiistatymiskas, nesaziningas veiksmas, sukciavimas. Todel nereikia ju teisinti- bet kuris kitas, pasileges kaip jie su tuo PVM-u, butu prikaltas prie gedos stulpo ir priverstas grazinti. ta pati ir cia reikia padaryti, be jokiu islygu.

 4. #4 by Naglis Puteikis on 27 kovo, 2009 - 9:21 am

  Ir dar: nereikia teisinti verslininku, ir kaltinti valdininku. Visi puikiai zino, kad siuo atveju – del PVM grobimo – iniciatyva ejo is Maximos, vadinasi jie patys kysius dave valdininkams, o ne valdininkai ja prievartavo.

 5. #5 by jj on 27 kovo, 2009 - 11:23 am

  nereikia, p.Puteiki, demagogiju, jau atleiskit, kad as taip 🙂
  Jei PVM grazinimas su neigaliuju idarbinimu Maximos atveju yra afera, ta turi pasakyti valstybe ir pasalinti aferos pasekmes, sugrazinant pinigus i valstybes kisene. Jei taip nepadaryta – arba jokia tai ne afera, arba valstybe nenori atlikti savo funkciju (gal ir sunku jas atlikti, kai pinigai ne mokesciu pavidalu eina tu funkciju vykdymui, o dovanojami “geram zmogui“). Ir vienu, ir kitu atveju kalta valstybe, ne tas “geras zmogus“.

 6. #6 by voraratis on 27 kovo, 2009 - 1:50 pm

  Na kas čia blogo žmones laikyti tuo kuo jie yra? (iniciatyvūs kvailiai ir intelektualūs veršiai)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: