Kaip dabar M. Adomėnas A. Anušauską gelbės….

Seimo narys, iškilus jaunas Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) politikas negalėjo nesuskubti apsidžiaugti, vos tik pasirodė, kad nepakeičiamai VSD vadovybei ir šauniajai “valstybininkų“ draugijai galbūt pavyks viena kiršinimo operacija.

Adomenas: Mes nuo Arvydo nenusigręšime ir bėdoje nepaliksime: lrt.lt/news.php?strid=5082&id=5198652. Žinau, ką reiškia užsitraukti ex-KGB rūstybę…

2009 m. gegužės 8 d. 13:35

Adomenas: NB! Kolegos Arvydo Anušausko pilietiškumo pavyzdys demaskuojant KGB-istus žiniasklaidoje: lrt.lt/tavokampas.php?strid=2909826&id=5196835.

2009 m. gegužės 7 d. 15:41

Buvo dėl ko, mat Seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas, kurį kol kas buvo galima kaltinti nerangumu ir tam tikra minkštakūnyste bei perneltg vangiais siekiais įgyvendinti parlamentinę spec. tarnybų kontrolę, buvo pasukęs politinės savižudybės ir beprsmio draskymosi keliu.

Tik štai – planas kai kam iki galo neišdegė, A. Anušauskas nepanoro pabaigti politinio suicido proceso. Žaislinį karo kirvuką, kuriuo paaugliškai pasimojavo prieš V. Vasiliauską, teko paslėpti kibirėlyje. Tad dabar Manto Adomėno paslaugų vėl reikia tik generolui Povilui ir jo aptarnaujamai kompanijai. Bet nieko – jis jaunas ir perspektyvus – dar palaukas savo valandos:) Gal dar ras ką apginti nuo KGB, o ypač nuo žurnalistų “vanagų“. Kantrybės, daktare Adomėnai, ir ištvermės Jums 🙂

P.S. O jei rimtai, tai viskas vistiek atrodo labai jau nerimtai – mažų mažiausiai. Čia juk vis dėlto ne darželinukų smėlio dėžė, o svarbus Seimo komitetas ir jo pirmininko oficialūs pasisakymai. Gi visa esmė, atrodo, pasakyta čia.

Reklama
  1. #1 by Vincas on gegužės 12, 2009 - 6:54 am

    Tomo Dapkaus vietoje, jei nebus vieso atsiprasymo, paduociau Anusauska i teisma.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: