Rusija vėl ginasi

Rusijos valstybinė televizija per vieną iš savo laidų pareiškė, kad Lenkija buvo susimokiusi su nacistine Vokietija ir planavo pulti Sovietų Sąjungą. Teigiama, kad Varšuva buvo sudariusi slaptą sąjungą su Vokietija ir Japonija ir rengėsi Sovietų Sąjungos šturmui.

Kodėl gi ne. Juk Rusija visada plėtėsi kariaudama tik gynybinius karus :)Kai Lenkijos agresijos grėsmė buvo įveikta, beliko galutinai likviduoti klastingosios Baltijos Antantės pavojų. 1956 m. likviduota Vengrijos, 1968 – čekų grėsmė. Jaruzelskis padėjo išvengti būtinybės nuo lenkų gintis dar kartą, dar kažkada grėsė Angola ir Pietų vietnamas. Paskui invaziją ir Kremliaus šturmą buvo suplanavęs Afganistanas 🙂 Visai neseniai Gruzija vos neokupavo Rusijos. Jei ne jos šlovingoji armija ir idėjiniai sąjungininkai, kaip pvz., kolega Artūras Račas, taip ir būtų nutikę 🙂

Reklama

, , , , , , , , ,

 1. #1 by Gertrude on birželio 24, 2009 - 7:00 am

  Rusijos retorika kvailėja ir bjaurėja nebe dienomis, o valandomis.

 2. #2 by Aloyzas on birželio 24, 2009 - 3:29 pm

  Jergutėliau aukštelninkas, na nejaugi kolega Artūras Račas yra idėjinis Rusijos armijos sąjungininkas?! Ar Gruzijos? Tfu, na ir sugebėk taip surašyti / sumalti, kad nieko nebeaišku.
  Vis dėlto aišku viena – Lietuvos metų interneto žmogus ir populiariausio blogo autorius demaskuotas galutinai ir neginčytinai!
  Tomai, žinau, kad kai kurie medžiotojai mėgsta sumedžiotus šernus žymėti kryželiais ar kitais ženklais ant šautuvo buožės. Išduokit paslaptį, kur ir kaip jūs žymite savo demaskuotus politikus ir visuomenininkus? Kiek jau galvų surinkote?

 3. #3 by Tomas Čyvas on birželio 24, 2009 - 5:30 pm

  🙂 Aloyzai, raminkitės, aš tikrai nelaikau Artūro Račo rusų armijos idėjiniu sąjungininku. Tiesiog, anuo klausimu, buvome kiek skirtingų nuomonių, tai truktelėjau “per dantį“ švelniai 🙂 Nemanau, kad jis baisiai įsižeis:) Bet jums, štai, kažkaip, baisiai pasirodė. Tai gal pats esat kažko neįprastai įsitempęs?:) Gal pats, Sabakevičiaus stiliumi, “netolerantiškas sielas“ rankiojatės?:)

 4. #4 by Imantas on birželio 24, 2009 - 6:04 pm

  Neatleisiu Tomui, kad jis nutylėjo pagrindinę pastarųjų penkiolikos metų grėsmę Rusijos laisvei ir nepriklausomybei. Turiu omenyje protu nesuvokiamą galybę, viso pasaulio siaubą ir mirtiną jam (pasauliui) pavojų, su kuriuo galais negalais pavyko susidoroti motulei Rusijai – imperialistinę Ičkeriją.
  O Račas geras žurnalistas, bet štai bėda – supranta tik savo paties jumorą
  (kaip, beje, ir jo gynėjas Aloyzas).

 5. #5 by Tomas Čyvas on birželio 24, 2009 - 6:37 pm

  Imantai, klumpu ant kelių ir barstausi makaulę pelenais… Nurašyti Ičkerijos grėsmę Maskvai – mirtina nuodėmė. Mėginu išpirkti savo kaltę primindamas, kad Amerikoje blogai buvo indėnams. Jie net kažkaip Manheteną, anot kai kurių “neutralių autorių“ Amerikonams esą pardavė, nors jie ir olandais tada buvo 🙂

 6. #6 by Aloyzas on birželio 24, 2009 - 7:39 pm

  Na va, iš pradžių parašėt, kad Račas idėjinis sąjungininkas, paskui – kad ne. Ar čia taip iš įpratimo gavosi? 🙂
  O juk gaila – būtų toks spalvingas štrichas.
  Beje, štai kur mažai lankytojų turinčio blogo privalumas – autorius asmeniškai atsako į kone kiekvieną žinutę. O juk malonu 🙂

 7. #7 by Tomas Čyvas on birželio 24, 2009 - 8:43 pm

  Aloyzai, na kodėl taip sunku… Kodėl reikia aiškinti, kad minimą gerbiamą kolegą išties laikau prorusišku ar antiamerikietiškai nusiteikusiu, ką jis pats nelabai slepia? 🙂 Ar tai būtų Jugoslavijos, Afganistano, Irako operacija, ar NATO oro policijos misija Marijos žemėje. Tai jo šventa teisė – jis bent jau sąžiningas, kitaip nei tie, kurie “kovoja prieš Rusiją“, ėsdami iš GAZPROM ėdžių. Prie “vanagų“ ir valstybės pagrindų klibintojų VSD kretinų pripaišytas Kęstutis Girnius irgi turi visai kitokį požiūrį į Maskvos vaidmenį nei aš, bet nuo to netampa man mažesniu autoritetu daugybėje klausimų. Unitazus vagiančios “Rusų kariuomenės idėjinis sąjungininkas“ – čia jau išvis kažkokia keista sąvoka, kuri, pirmiausia, reikštų, kad ta kariuomenė yra kažikoks savarankiškas idėjų kūrėjas bei valdytojas:) O dėl tinklaraščio lankomumo – malonu, kad jį keliate. Aš, šiuo metu, irgi dažniau užeinu, nes atostogauju 🙂 Ne visiems gi būti premijų laureatais 🙂 Reikia ir šiaip kažko – sielos išganymui 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: