Prezidentai…

Šiandien Lietuvai, jos atstovų akivaizdoje, prisiekė prezidentė Dalia Grybauskaitė. Tuo metu, kaimyninėje Lenkijoje prezidentas Lechas Kaczynskis su premjeru Donaldu Tusku kariauja tikrą nervų karą.

Fabula šiek tiek primena situaciją Lietuvoje su Aukščiausiojo Teismo pirmininiku Vytautu Greičiumi. Čia, prezidentas, vadovaudamasis Konstitucija ir dvigubais standartais (kai kuriuos teisėjus ir kitus pareigūnus marinavo postuose ir pasibaigus įgaliojimams), panoro, veik prieš metus, atleisti jo patarėjų melą demaskavusį V. Greičių.

Būtų ramiai ir teisėtai tai padaręs, bet sutrukdė arogantiški patarėjų kiauksėjimai Seimo tribunoje. Pasakyk snaudžiančiam seimūnui, kad jis gali balsuoti tik taip ir ne kitaip – balsuos priešingai:) Rezultatai

Lenkijoje – tik truputį kitaip. Vyriausybė nesutiko išsiųsti L. Kaczynskio bendražydės Annos Fotygos į diplomatinį darbą New Yorke, o prezidentas tvarkingai neranda laiko pasirašyti dekretų dėl 100 ambasadorių skyrimo. Tikros Abiejų Tautų Respublikos aktualijos:):):)

Reklama
  1. #1 by dimes on liepos 14, 2009 - 9:06 pm

    Na aš nemanau, kad už patarėjų melo atskleidimą galima pareigūną laikyti ilgiau pareigose negu numato įstatymai. Laikas baigėsi ir reikia pasitraukti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: