Nacionalinių vertybių paradas – žengte marš į Rokantiškes

 

“Jeigu Seime nebus patvirtintas ateinančių metų valstybės biudžetas, vasario mėnesį nebebus iš ko mokėti pensijų, teigia Premjeras Andrius Kubilius. Jis sako esąs įsitikinęs, kad to niekas nenorėtų, todėl biudžetas bus patvirtintas.”

Tiesioginės sąsajos lyg ir nematau, nes „Sodra“ ir valstybės biudžetas – lyg ir atskiros kišenės, nors ir susiejamos dėka politinės valios. Bet net ne tai svarbiausia – tiesiog kyla klausimas – ką nesibaigantys bauginimai, tokio pobūdžio politinis spaudimas ir isterijos kėlimas sako apie mūsų politinę kultūrą?

Išgirdęs, pamaniau, kad toks visų gasdinimas – kažkoks išskirtinis Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų politikų bruožas. Paskui, kiek geriau pagalvojęs, prisiminiau, kad klystu. Tiesiog, labai jau įstrigo praėjusiųjų metų pabaigos grąsinimai, kad nepatvitinus dešimčių įstaymų per kelias naktis ir neišrinkus Arūno Valinsko Seimo pirmininku (tai buvo beveik antikrizinio plano dalis) – bankrutuosime.

Aišku, jei nebus patvirtintas biudžetas – teks atsistatydinti vyriausybei. O jei nebus Kubiliaus… bus baisu. Nei pensijų, nei ateities, nei šviesos tunelio gale.

Ką gi. Ne jis pirmas ir ne jis paskutinis taip mano. Algimantas Valantinas, jei jo paklausai – panašus. Jis mano, kad jei kiekvienas, užimantis jo dabartines pareigas, atsistatydintų, kai dėl valdomos sistemos marazmų nušaunami žmonės, supriešinama visuomenė, sulaužomi vaikų likimai ir teisėjai inkšdami bėga slėpti savo veidelių iš interneto, – “neužtektų generalinių prokurorų”. Taigi, nebus Valantino – nebus prokuratūros….

Strateginis Albinas Januška, buvęs Užsienio reikalų ministerijos ir prezidentūros ramsčiu, irgi buvo bendražygių apšaukiamas pačia ministerija ir gyva Marijos žemės strategija. Be jo Lietuvos galėjo ir nelikti….

Frau Goebels kitados manė, kad jos vaikams neverta gyventi pasaulyje, kuriame nebus nacionalsocializmo. Turėjo svertų juos tuo įtikinti – ir įtikino. Jie ir negyvena, tačiau ne visi gyvenantys vokiečiai dabar suvokia, kiek jie nelaimingesni už velionius gebelsiukus.

Per Vėlines, premjere, reikia lankyti kapus. Pavyzdžiui Rokantiškių kapines. Ten galima perskaityti daug pavardžių. Kiekvienas iš įvardintųjų buvo savaip nepakeičiamas.

O jei rimtai, tai gal galima rasti racionalesnių argumentų ir mažiau erzinančių komunikavimo būdų? Mat žmonėms, šiaip jau, reikia teisingumo, o ne pačių prokurorų ir finansinio stabilumo, o ne biudžeto, kaip tokio.

Reklama

, , , , , ,

  1. #1 by jj on lapkričio 6, 2009 - 8:13 am

    yra toks posakis: gali nerasyti – nerasyk. O tai dabar turim cia kritikuojamo Valantino padeti – negi nebus kam protingai parasyti?

  2. #2 by beriumtas menschas to jj on lapkričio 6, 2009 - 8:44 am

    skirtingai nuo Valantino atvejo, turime pasirinkimą. Tamsta gali neskaityti ir būsi nepaskaitęs. Gi Valantinas mums rinktis neleidžia. O šiaip – Kubilius su savo grąsinimais jau mirtinai užkniso.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: