Atominė destrukcija Seime

 

Jei prieš porą metų ar prieš metus Ignalinos atominės elektrinės (IAE) darbo pratęsimo klausimą kelti dar buvo visiškai suprantama, tai šiandieninis balsavimas Seime jau yra tikrų tikriausias politinis chuliganizmas ir destrukcija.

Net nesigilinant į tai, kiek techniškai dar įmanoma toliau kūrenti IAE (kuro užsakymo terminai pradelsti ir pan.), nebediskutuojant apie europines tokio sprendimo pasekmes, akivaizdu, kad opozicijos stumiamas projektas neturi jokių perspektyvų.

Tarkime, kad ketvirtadienį po pietų – po perbalsavimo – pavyks priimti įstatymą. Pirmiausia, kas ištiks šį sumanymą – Dalios Grybauskaitės veto. Kad to nežinotum – reikia gyventi mėnulyje arba laikraščiuose skaityti tik horoskopus. Įveikti šalies vadovės veto opozicionieriams nepadės nei susilaikantys Tautos prikėlėjai, nei vienalietuviai, nei žvaigždžių išsidėstymas. Tai irgi visiems aišku.

Klausimas – ar nėra geriau užsiimti kuo nors realiu ir bent kiek naudingu valstybei? Mat tokio kvailiojimo neįmanoma pateisinti net populizmu – rinkimai negreit, reitingai galvos dar lyg neskaudina.

Reklama

, , , , ,

  1. Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: