CŽV kalėjimuose išrastas kiaulių gripas? Kodėl ne…

 

Klausimas – laikė ar nelaikė Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) Centrinės žvalgybos valdyba (CŽV)  Lietuvoje talibų teroristus – gvildenamas toliau.

Į JAV žvalgybos bei žiniasklaidos, o taip pat JAV neokonų ir Vakarų Europos komunistuojančių pacifistų propagandos karus Lietuvą be jokios prasmės įvėlusi prezidentė Dalia Grybauskaitė į smėlio dėžę numetė degtukų.

Dabar jais žaisti ėmėsi ne tik Seimo nariai, bet ir rimti politikos apžvalgininkai. Ypač, pagal „keistą“ sutapimą, tie, kuriems JAV visada yra šėtonas, o Rusija – visai nieko kaimynė.

Proga gera, Lietuva pati, šalies vadovės lūpomis, „prisipliurpė“. Dabar kažkokius „tyrimų rezultatus“ pateikti reikės. Jei bus pasakyta, kalėjimų nebuvo – ABC ir pacifistai bei JAV nemėgstantys apžvalgininkai – nepatikės. Jei bus pasakyta, kad buvo – reikės pasodinti į kalėjimą Valdą Adamkų ir dar kažkiek pareigūnų. Bet Lietuvos autoritetas nuo to nei kiek nepagerės, kaip ir santykiai su JAV. Tiesa, naivūs nesame – niekas nieko nepasodins ir neištirs, nes tai įmanoma nedaugiau, nei ištirti Vytauto Pociūno nužudymą.

Tai buvo ne talibų teroristas, o Lietuvos pareigūnas, bet kas iš to? Jis juk ne toks garsus ir geras, kaip barzdotas, galvas pjaustantis islamo karys -  nerūpi nei ABC,  nei Europos kairiesiems, nei Lietuvos prokurorams. Nerūpi net Lietuvos konservatoriams, jei kalbėsime sąžiningai.

Kęstučio Girniaus teiginys, kad niekas Seimo komitete nebus ištirta – šimtu procentų teisingas. Jo siūlymas – atiduoti kalėjimo pėdsakų paieškas tiems patiems prokurorams ar dar kokiai ten „vykdomajai“ valdžiai – kvailystė. Nes tai ta pati sistema, kuri ne tik padarė viską, kad nerasti galų V. Pociūno byloje. Tai ta pati sistema, kuri žinojo, kad dviem žmogžudystėm įtariamas žmogus, skundęsis dėl tikro ar prasimanyto dukters prievartavimo – ginkluotas. Žinojo ir laukė, kol jis pradės šaudyti.

Žodžiu, visiškai aišku, kad tyrimas baigsis teatro klasikos personažo- aludario Žaldoko išvada, prognozuojant orą – visko gali būti.

Lietuva, kaip jau ne kartą sakyta, iš to nelaimės nieko. Talibano smogikai – taip pat. Užtat eilinį kartą pasismagins, ką jau ir daro, tikro runkeliško antiamerikanizmo ganytojai bei dainorėliai.

Vardo garsinimas

Bet mėginkime mąstyti pozityviai. Jei žaidžiam su degtukais – varykim iki galo ir mėginkime išlaužti nors kokią nors naudą. D. Grybauskaitei, kuriai patinka skambinti Dmitrijui Medvedevui, bet nepatinka skambinti Barakui Obamai, – galima pagelbėti.

Paskambinkite telefonais 949-715-2217 arba 310-877-3002. Tokiam Robui Potteriui. Jis, kaip skelbiama, padės surasti žmogų daug talentingesnį, nei vienu pusrutuliu galvoti tegebantis mūsų žvalgybos generolas.

D. Grybauskaitei ir Seimo komitetui į pagalbą jis padės pasitelkti daktarą Lenordą G. Horowitzą, kuris ankčiau paskelbė įrodęs Silverstein Properties Inc. vadovo Larri Silversteino ryšį su 9-11 teroristinės atakos organizavimu ir farmacijos kartelio geopolitine ir ekonomine veikla. Veiklos tikslas, anot Horovitzo – mažinti gyventojų skaičių. Larris Silversteinas, buvęs Pasaulinio Prekybos Centro Niujorke nuomotojas, davęs sutikimą dviejų jo pastatų detonacijai, kaip skelbiama, pagrindinis bylos "9-11 Truth" įtariamasis.  

Dabar šis sąmokslo teorijų mėgėjas paskelbė atskleidęs, jog kiaulių gripą sugalvojo bei platina Deivido Rockfelerio trestas, prie kurio prisidėję visi, kas yra turtingi ir jam nepatinka: Rupertas Merdokas, Mortonas Cukermanas, Tomas Glouseris ir kiti slaptieji pasaulio valdytojai.

Prielaida – Kiaulių gripas galėjo būti sukurtas Antaviliuose, o Talibano dvasingieji kariai ten buvo išnaudojami, kaip bandomieji triušiai. Manau, šio eksperto pasitelkimas ir pats tokios prielaidos nagrinėjimas išgarsintų Lietuvos vardą labiau, negu visi krepšininkai ir pilietybės negaunančios čiuožėjos – kartu sudėjus.

, , , , , , , ,

  1. #1 by rik on lapkričio 27, 2009 - 8:01 am

    Autorius teisus. Gal ir buvo tas kalėjimas, bet yra svarbesnių reikalų ir problemų.

  2. #2 by Johnsonas on rugsėjo 20, 2010 - 9:34 am

    Greičiau išbandytas nei išrastas, taip pat galimai kankinti žmonės suleidžiant jiems “vakcinos“ (tos pačios kur ir mums siūlo skiepytis), bet patys gydytojai skiepytis VENGIA, o tam yra gera priežastis – “vakcinoje“ yra stiprus virusinis užkratas ir sunkiųjų metalų druskų( jos reikalingos imunitetui pažeisti, todėl virusas smogia visa jėga), todėl paskiepytieji labai sunkiai suserga nei kad užsikrėtę viešumoje.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: