Generalinis prokuroras nežino – kieno pasiteirauti?

Generalinis prokuroras Algimantas Valantinas nežino, ar 20 metų senatis turi būti taikoma Sausio 13-osios žudynių dalyviams. Cituoju BNS išplatintą tekstą, kurį paskelbė delfi.lt:

“Jeigu kalbėtume apie senatis, tai į tuos teisinius dalykus reikia plačiau žiūrėti, jeigu kalbėtume apie 20 metų senatį, kuri yra didžiausia. Visada įstatyme yra tam tikrų aplinkybių, kurios lemia vieno ar kito termino sustojimą, sustabdymą ar pan. Šiandien aš pavyzdžiui negaliu pasakyti, ar nėra tų aplinkybių, ir kalbėti apie ateinantį senaties terminą. Taip, 20 metų artėja, bet, ar tai bus terminas, kuris nutrauks galimybę tuos žmones patraukti atsakomybėn, aš negaliu pasakyti“, – BNS interviu sakė A.Valantinas.

Generalinis prokuroras sakė neatmetąs galimybės, kad spręsti įtariamųjų išdavimo problemą gali prireikti ir politinės valios, nes “Baltarusijos valstybė turi savo požiūrį“.

Tiesiog žmogiškai įdomu, kieno tada valstybėje reikėtų šito paklausti, jei nežino generalinis prokuroras????? Teks pamėginti ko nors paklausinėti.

Reklama
  1. Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: