“Šventasis sostas” išstūmė “valstybininkus”

 

Prezidentei generalinis prokuroras Algimantas Valantinas yra tinkamesnis nei Vygaudas Ušackas. Darykit, vaikai, kaip prokuroras – netirkite saugumiečių kritimo pro langus, jų pomirtinio šmeižimo. Pramiegokite, jei norite, porą rezonansinių žmogžudysčių ir žaiskite su pedofilijos byla, kaip su dėlione.

Svarbiausia, neprieštaraukite „šventajam“ (atleiskite už šventvagystę) sostui. Kažkaip stiprėja įtariamas, jog visa efektingos permainų audros esmė – iš „valstybininkų“ nomenklatūrinės gaujelės perimti į savo rankas tuos pačius svertus ir naudotis jais tais pačiais metodais. Suprantama, dalis seniai įgudusių klano parankinių, kurie politiškai jau kastruoti ir dėkingi už išlikimą, gali būti įdarbinti.

O Seimas? Jis ir toliau lieka tik formaliai aukščiausia šalies institucija, į kurią galima valytis batus. Dvylika korupciją ir žiniasklaidos papirkinėjimą demaskuojančių Valstybės saugumo departamento pažymų guli tame pačiame seife. Tik raktas dabar prezidentės rankose. Ji Seimui jų neduos, nes pastarojo žemi reitingai. Tegul sau geria į save neapykantą už visokias ekonomines krizes ir netrukdo valdyti. Tvarka bus. Bus ir žaidimų. Tas pats generalinis prokuroras, kuris anksčiau nieko blogo nematė saugumo vadovų veikloje, dar kartą atidžiai pažiūrės Dainiui Dabašinskui ir Mečiui Laurinkui į akis. Guminiu virstantis premjeras, su savo draugais, gaudys tautos neapykantos akmenis, o geležinė ledi žaibuos nuo dėkingos tautos meilės įkrovų.

Reklama

, , ,

 1. #1 by Ričardas on sausio 27, 2010 - 9:17 pm

  Mane irgi paskutines savaites kamavo vis stipresnis klausimas, ar tik nėra Valantinas laikomas, kaip ypatingai tinkamas manipuliacijoms asmuo. Grybauskaitės sprendimas – greičiau patvirtinimas, nei paneigimas.

 2. #2 by Karolis Jachimavičius/uroboras.lt on sausio 28, 2010 - 11:29 am

  Nereikia nei VSD pažymų apie žiniasklaidos papirkinėjimą – ministerijos kada čia, prieš kokius porą mėnesių, viešai išplatino informaciją, kiek išleido pirkdami puslapius ir laidas.

  Apie tai mes galim kalbėt garsiai, bet ar mes ir toliau būsim pakantūs savo kolegoms, kurie ima tuos pinigus ir žaidžia nešvariai?

 3. #3 by Ričardas on sausio 28, 2010 - 3:43 pm

  Buvo per Lietuvos Radiją labai geras Valinsko komentaras apie LRT finansavimą. Kad jei tuos žiniasklaidai papirkinėt naudojamus pinigus skirtų LRT, tai išsispręstų ir LRT problema, ir visokie neskaidrūs reikaliukai su žiniasklaidos įtakojimu.

 4. #4 by rrr on sausio 29, 2010 - 12:32 pm

  Dar per svelniai parasyta.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: