Opozicija toliau kėsinsis į tai, kas šventa

 

Tėvynės Sąjungai – Lietuvos krikščionims demokratams niekaip nesiseka surasti koalicijai daugiau partnerių, kurie nereikalautų atsisakykti ko nors visiškai švento ir neliečiamo.

Krikščionių partija reikalavo atsisakyti Andriaus Kubiliaus, kaip premjero, o dabar štai ir Valstiečiai liaudininkai reikalauja atsisakyti poterių apie tai, jog pridėtinės vertės mokesčio mažesnis tarifas yra “šėtono išmislas”.

Darbo partija, kuriai anksčiau siūlyta prisidėti prie koalicijos, apskritai pasiūlė tokį mokesčių mažinimą, kad radikalesnis būtų buvęs tik visiškas jų panaikinimas.

Taigi alternatyvos, panašu, bus tokios – kažkurie mokesčiai vis dėlto bus sumažinti (tai A. Kubiliui sukeltų beveik fizinį skausmą ir moralines kančias) arba vyriausybė dirbs ties mažumos/daugumos riba ir žūtbūt gins savo iškovojimus, kurių bene svarbiausias – padidinti mokesčiai.

Opozicija vyriausybės kol kas nevers – jai daug įdomiau bus paralyžiuoti darbą, kritikuoti ir žiūrėti – kas bus. Kartas nuo karto pasisiūlant padėti žinomai nepriimtinomis sąlygomis.

Reklama

, , , , ,

  1. Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: