Kedys mirė nuo širdies smūgio?

 

Kauno apygardos vyriausiasis prokuroras šiandien lrytas.lt žurnalistui kategoriškai paneigė žiniasklaidoje pasirodžiusias prielaidas, jog asmuo, kuris atpažintas kaip D.Kedys, galėjo būti nužudytas.

„Tai yra neteisingi duomenys. Jokių išorinių smurto žymių pirminės apžiūros metu nebuvo rasta. Girdėjau, kaip duodami interviu D.Kedžio artimieji svarstė apie neva pastebėtas smurto žymes, palikime tai spręsti mūsų specialistams, yra moderni technika, kuri viską užfiksuos. Laukti tikrai liko nedaug, bus atsakyta į visus klausimus “, – sakė prokuroras K.Betingis. (lrytas.lt)

Taigi, jei tai tikrai Kedys, tai tauta dabar ims ir patikės, kad ėjo jis štai sau mišku Šlėnavoje, nusprendė numirti, pasidėjo šautuvą, išsikasė negilų griovį, numirė ir užsikasė… Nuo širdgėlos, kadangi nėr teisybės, o dar ir skolingas prakeiktąjį PSD. Net jei jis tikrai būt miręs nuo širdies smūgio, šiandien tuo nepatikėtų “Akistatos” ir “Paskutinės instancijos” žiūrovai. Užtat tie, kam patinka “Abipus sienos”, greičiausiai laikytųsi versijos, kad tai visai ne Kedys, o tiesiog jo šeimos pakištas kitas lavonas, siekiant suklaidinti dorovės ir teisėtumo stulpą – Betingį. Kuri iš versijų kvailesnė reiktų spręsti balsuojant. Geriausiai – lažybų punktuose. Taip bent būtų prisidėta pie BVP kilimo.

Reklama

, ,

  1. #1 by Padla on balandžio 21, 2010 - 11:01 am

    Tebūnie prakeiktas autorius, besityčiojantis iš švento žmogaus.

  2. #2 by vetra on balandžio 23, 2010 - 6:38 pm

    Oi, numirsiu is juoko! Kazkoks visprotis Kedi sventu zmogum laiko!!!Tikras juoko priepolis!Man visa ta Kedziu sutve ir ju pakalikai jau pro gerkle lenda.Ar nezinote tamsta apie sventus zmones? Jie sventai gyvena, padeda kitiems, o gyvenimas kuklus kaip stiklas skaidrus…O paklauskite, kaip tas teiseju klanas ka suselpe? O gal geru zodziu galima pamineti pati Kedi???
    Tada as gyvenu nevisprociu salyje.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: