Veikimas prieš prezidentę?

 

Žinomas politikos ekspertas susirūpino tuo, kad Lietuvos Seimo rezoliucija, reiškianti paramą Gruzijos teritoriniam vientisumui, reiškia trukdymą prezidentei vykdyti, anot jo, „orią ir racionalią“ politiką Rusijos atžvilgiu. Oru ir racionalu, reikia suprasti, yra derinti savo svečių sąrašus, o gal (kas tada paneigs) ir kokius nors paskyrimus į pareigas šalies viduje?

„Politologas Kęstutis Girnius mano, jog Rusijos vicepremjeras Viktoras Zubkovas tikriausiai pats netiki Vilniuje savo išsakyta versija, kad Seimo rezoliucija, kuria pabrėžiamas Gruzijos teritorinis vientisumas ir raginamas rusų karių išvedimas iš šios šalies, provokuoja Tbilisį naujiems konfliktams.

Vis dėlto K.Girnius taip pat svarsto, kad ši rezoliucija yra nukreipta ne tik prieš Rusija, bet ir prezidentę Dalią Grybauskaitę“, – taip, remdamiesi BNS, rašo įvairūs laikraščiai ir ir portalai.

Laikas bėga greitai ir man įdomu būtų sužinoti ar Kęstutis Girnius, kokiais 1990 metais, kai JAV Kongresas priimdavo rezoliuciją, remiančią Lietuvos aspiracijas, laikydavo tai trukdymu Bushui vyresniajam irgi neskubėjusiam aukoti gerų santykių su Gorbačiovu dėl kažkokios užjūrio nykštukės? „Laisvosios Europos“ eteryje, kur jis anuomet dirbo, tokio požiūrio girdėti neteko. Sotus alkano neatjaučia?

, , , , , ,

 1. #1 by Martynas on 5 birželio, 2010 - 10:03 am

  Pritariu kad ši rezoliucija tik trukdo dirbti mūsų Prezidentei, kuriai rūpi ne Kaukazo šalys ir jų interesai, o mūsų valstybė, mūsų eksportas ir kiti susiję klausimai. Per tokias rezoliucijas manau bus apsunkintas bevizio važiavimo į Kaliningradą klausimas, kiti su Rusija susiję dalykai. Man rūpį mano gerovė, tad džiaugiaus šengeno erdve, dabar laukiu bevizio Kaliningrado, o Saakašvilis tegu ieškosi naujų draugų, jei sugebės rasti, su agresoriais Lietuvai nepakeliui.

 2. #2 by redas on 5 birželio, 2010 - 5:59 pm

  Man tai toks biznio partneris, kuris perka ne pagal kainą ir kokybę, o pagal tai, kas su tavimi švenčia – debilas. Su tokiu biznio nedaryk, Martynai.

  Jei jau kalbėti apie KIaukazą, tai mums labai nauda Azerbaidžanas. Ir ten ne jokios ne Amerikos, o Europos oficialūs pinigai dedami, kur Lietuva net dirbti oficialiai įsipareigojo. O jei įsipareigojo, tai ir Gruzija šalia, kuri ne taip jau ir skursta.

  Martynas atrodo, kaip kažkoks jaunas geltonsnapis kvailiukas. Rusai visada vertino tik jėgą ir principingumą. Be to, reikia net ir ekonomiškai pasiskaičiuoti: suartėjimas su kalningradu – labiau reikalingas rusams 🙂

 3. #3 by Simas J on 5 birželio, 2010 - 6:10 pm

  Martynai, Gruzijos palaikymas ne laiko švaistymas ir “kaukazo interesai“, o būtent yra Lietuvos interesas Nr.1, tik reikia žiūrėti ne šios dienos ir ne artimiausių metų perspektyvoje (šiandien leido įvežti vištieną, po metų jau neleis ir vėl naujas nuolaidas Rusijai suteikinėsi?), o pažiūrėti šiek tiek toliau – galbūt 10, gal dar ilgesnėje perspektyvoje. Visų pirma – tikslas išmokyti Rusiją gerbti savo kaimynus, nesvarbu kad jie mažesni už ją. Bevizis režimas su Karaliaučiumi iš viso mums nereikalingas, jis reikalingas tik Rusijai, kodėl mums reikėtų dėl jo kažką stengtis? Be to, mes esame Šengeno erdvės valstybė, todėl aš sunkiai įsivaizduoju bevizį režimą su Rusija, kurios sienos kiauros kaip rėtis

 4. #4 by kantas on 5 birželio, 2010 - 6:12 pm

  Gruzija 2010 – tai naujoji misija jauniems Lietuvos piliečiams, norintiems pažinti Lietuvai artimą šalį – Gruziją.

  Misijoje dalyvaujantys moksleiviai galės visą vasarą skirti svetimos kultūros pažinimui bei gauti darbinės patirties – vasaros atostogų metų, Gruzijos žemės ūkyje.

  Ne pinigai svarbiausia, svarbiausia padėti broliškai valstybei. Vandens ir duonos, o Lietuva parūpins moksleivių darbo rankas.

 5. #5 by Nauticalis on 5 birželio, 2010 - 7:48 pm

  Aš tai va iš viso nesuprantu, kam mums reikalingas URMinisteris? Kuriant Konstituciją, tą frazę apie užsienio politiką ir prezidentą sudėjo, mano galva, ne visai tiksliai – kaip reprezentavimą, kaip atstovavimą, kaip aiškų balsą, nepaisant kintančios politinės konjunktūros ir pan. O dabar gavosi, kad vienas toks buvęs “vienu iš trijų“ yra teisus: kai kas Daukanto a. uzurpuoja užsienio politiką, ir URM iš viso tampa aptarnaujančia kontora (kas ten dabar pietus vietoje “Stiklių“ pas juos rūsy verda?), o ne savarankiška užsienio politiką “darančia“ institucija.

  Tuomet taip – Seimas ne tik trukdo, bet tiesiog gi ir kenkia!

  Kažkaip sakoma, kad viena galva gerai, o pusantros – dar geriau. Bet panašu, kad viena galva yra daugiau ir geriau už 141 “pusdurnį“ bei vykdomąją valdžios grandį – URM.

 6. #6 by irma on 6 birželio, 2010 - 6:49 am

  Va, tokie Martuynai ateina dirbti į URM ir susitaria su rusais pastatyti naują tiltą per Nemuną, kad krovinius iš Klaipėdos atimtų ir į Baltijską nusiųstų. Štai ir visa ekonominė nauda. Tas bevizis režimas į Kaliningradą reikalingas nebent pasienio kontrabandininkams.

 7. #7 by r on 6 birželio, 2010 - 7:50 am

  Puikus tekstas. manatieji, kad padlaižiaudami gaus iš Rusijos bent menkiausią nuolaidą – idiotai. Geras pavyzdys – smetona. Pagatavas į šikną sulįsti buvo. Net spaudai draudė apie bolševikus karikatūras piešti. Ir ką? 🙂

 8. #8 by kantas on 6 birželio, 2010 - 10:49 am

  Tomai, štai tau statistika apie Gruziją

  Manau, sugebėsi įžvelgti kokios lėšos skiriamos policijai ir kariniams daliniams. Pamatysi bedarbystės lygį ir , apskritai, iš ko gyvena ši valstybė.

  Martynas tai šaunuolis, moka balansuoti gyvenime. Žiūrėk statistiką, jeigu rusiškai sugebi skaityti.

 9. #11 by ignas on 6 birželio, 2010 - 12:06 pm

  Kantai, mirtinai užknisai su savo demagogijomis. Net ir š tavo nepatogios skaitymui, perkrautos grafikais ir diagramomis nuorodos matyti, kad Gruzijos pastarųjų metų nuosmukis, ne tiek jau daug didesnis, nei Lietuvoje, yra sukeltas pasaulinės krizės ir Rusijos agresijos padarinių.

  Kita vertus, jei turtingesni niekada neturi draugauti su biednesniais, tai pagalvok, kokioj šikynėj sėdėtų Lietuva, jei būtų palikta už ES ribų. Jei visai net Vakaruose galvotų kaip tu (deja, Šrioderių yra), tai taip ir būtų. O visi kiti tavo išvedžiojimai neturi jokios prasmės ir vertės.

  • #12 by kantas on 6 birželio, 2010 - 12:30 pm

   atsiprašau, bet manęs silpni žmonės nedomina 🙂

   kaip sakoma, vergas turi ieškoti vergo 🙂

 10. #13 by kantas on 6 birželio, 2010 - 12:29 pm

  Nieko neįtikinėjo nebūtais dalykais. Paprasčiausiai noriu objektyvumo ir normalios logikos, jog “nenusikalbėti“. Man asmeniškai nėra įdomu švaistyti laiką, jeigu žinau, jog tai bus netikslingai.

  Rusijos nėra, yra Rusijos Federacija. Reikia stengtis atskirti tokius dalykus. Čia ypatingai didelis skirtumas vertinant tą šalį.

  Nuorodos neobjektyvios, mažai informacijos. Mano pateikti duomenys atspindi padėtį labiau. Na ir ne šiaip parodžiau gi skaičius..

  Diskutuoti nėra apie ką, plikoji statistika atspindi visos sistemos darbą , tik vat abejoju ar suvokiama apie ką kalbu.

  Tarkim, Rusijos Federacijos tendencinga agresija šiame poligone kovoje prieš JAV – tai normalu. Stiprios valstybės visada pretenduos į mažesnes – jokios “demokratijos“ šiuo klausimu nebuvo ir nebus.

  Bet norėjau pastebėti, nes mano logika gal kitokia, tokius dalykus toje Gruzijoje:
  a) Kariniams ištekliams (18 + 11 % = apie 30%) biudžeto išlaidų;
  b) Bedarbystė – apie 20%;
  c) Korupcija.

  Ar tai panašu į demokartiją ? Ar labiau į diktatūrą, kurioje negali būti korupcijos (vertinant nedarbą) ir absoliutų pavaldumą (subordinaciją).

  Nėra ką ir kalbėti apie šios Valstybės biudžeto įplaukas, kurios kasmet dvigubėjo nuo 2001 metų – tai yra ne tik logiška, bet tiesiog nenormalu.

  Tiesiog, na kam sakyti , jog Rusijos Federacija daro įtaka, jeigu iš tos rinkos nieko doro nepaimti.

  Ir statistika ne nuo 2008 metų.. Juk parodžiau informaciją, kurios nelabai ir rasti buvo anksčiau. Aiškiai gi matyti kaip ten ekonomika vystosi.

  Baisaus skurdo neminėjau, bet bedarbystė… Ir “neegzistuojanti“ korupcija.. protingas žmogus susimąstys

  Ir šiaip ekonominiai karai , taikant Rusijos Federacijai izoliavimą pritraukiant Gruziją – yra tokio pat principo kaip su Baltijos valstybėmis. Tad ir paminėjau Lietuvą 1995 metų ir dabartinę Gruziją..

  Galima lengvai nuspėti baigtį visos šios machinacijos, o ne spekuliuoti spėjimais. Juk pavyzdžiai čia pat, buvo Lietuvoje.

  Šitame gyvenime lengviausia griauti negu statyti.. Tad pirma reikėtų įsiklausyti ką kiti sako, prieš prieštaraujant.

  Gruzija turi savarankiškai veikti, kaip ir Lietuva.. O neeiti tuo parsidavėlišku keliu, kuriuo ėjo Lietuva šį dešimtmetį.

  Tiesą sakant, visi skirtingai duoną gyvenimui užsidirba, tad sudėtinga būti ir objektyviems.

  • #14 by Tomas Čyvas on 6 birželio, 2010 - 12:34 pm

   Kaip gerai. Anksčiau bedarbystė buvo 40 proc., o dabar jau 20. Progresas skaičių suvokime atsirado, kaip matau. Su sąvokomis ir vertybėmis – blogiau.

   Pats pripažįstate, kad Rusijos spaudimą laikote “normaliu“. Tokiu atveju, mėginimas sukurti šiokį tokį balansą “parsiduodant“ Amerikai yra logiškas ir pateisinamas. Netgi būtinas. Juolab, kad tikrasis parsidavimas (už kaulą, kurį tik galbūt kada nors numes), vyksta būtent dabar.

   • #15 by kantas on 6 birželio, 2010 - 12:50 pm

    rašau apie oficialus skaičius šįkart, nes į pirmą komentarą nebuvo reakcijos

    panašiai kaip ir Lietuvoje.. Kur dingę 300 000 žmonių ? Emigravę. O likusi bedarbystė jau ties 20 % oficialiai.. suskaičiavus…

    Neminėjau apie 700 000 emigravusių Gruzijos valstybės gyventojų, kurių kasdien daugėja Londone. Beje, pats su jais kalbuosi ir jiem “praplautos galvos“ dėl Rusijos tai pat, kaip lietuviais vienu metu su “Amerika“.

    Visko negaliu detalizuoti..

    Taip, pateisinu ir parsidavimą Amerikai (balansas), nesant stipriems ir kvalifikuotiems žmonėms valdžioje, nesugebantiems ieškoti kompromisų. O tiesiog esant tokiems, kurie nori gyvent dabar šią akimirką.

    Panašiai kaip ryte davei pensininkui anglui pastabą, jog pirkdamas loterijos bilietą , jis nesugrąžins gyvenimo atgal ir nenupirks sveikatos, kaip ir netaps laimingu – dalyvaujant šioje manipuliacijoje. Į ką jis atsakė – reikia imti viską dabar ir čia. Gana primityviai.

    Rusijos Federacija kaip bet kuri kita valstybė nori saugios kaimynystės, tad ir metodai savotiški (pvz Lenkai su Lietuva kaip žaidžia, menkinant Lietuvą Europos Sąjungoje tam tikrose klausimuose, nes tiesiog Lenkija turi didesnę svarbą ES – tik kas apie tai rašo ? ).

    Man patinka objektyvumas. Ir štai šioje vietoje, ar yra kokios nors logikos “parsiduoti“ už jūrų marių esančiai valstybei ? Kokios perspektyvos ? Gal yra nors viena valstybė, kuriai pavyko pasinaudoti tokiu “balansu“ ?

    Nežinau, pačioje pradžioje minėjau, jog Lietuvai nėra pakeliui su šiuo regionu vien dėl to, jog ten tėvynė J.V. Stalino (nekalbant apie jo parankinius). Vien dėl to ten nosies kišti neverta.

    Na o kas “įkiša“ .. matote visi patys kas dedasi Lietuvoje

 11. #16 by Tomas Čyvas on 6 birželio, 2010 - 12:58 pm

  Rusija nori saugios kaimynystės? Na taip – ir tam reikia okupuoti dalį kaimynų teritorijos ir aiškinti jiems, kokie ir kur turi stovėti paminklai.

  Emigraciją sieti su Amerika ne visai logiška, nes ne Amerika kalta, kad net ir augant BVP ir gaunant milžiniškus ES pinigus juos susiurbia savi, o apie žmonių pasitikėjimą valstybe nėra ką kalbėti. Ar yra valstybių, kurios pasinaudojo mano minėtu balansu? O taip. Visa pokarinė Vakarų Europa, kuri buvo visiškai saugi, nes “parsidavė“ ir sukūrė NATO, kartu su tolima užjūrio šalimi. Tai, kad Lietuva nesugeba pakankamai gerai pasinaudoti – neįrodo tokio balanso blogos kokybės. Bet aš manau, kad diskusija tarp mūsų neturi prasmės, nes mes priešingai vertinam tuos pačius dalykus ir tiek.

  • #17 by kantas on 6 birželio, 2010 - 1:31 pm

   Sutinku, vertiname skirtingai. Kol kas nematau paneigiančių minčių, nes bučiau sutikęs ir prisipažinęs klydęs.

   Vakarų pasaulis.. Antrasis Pasaulis karas.. Suduoti smūgį patekusiems į neviltį vokiečiams, kuriuos prieš tai finansavo kare su Sovietų sąjunga..

   Geras palyginimas..

   Parsidavė, neturėdami kitos išeities.. keturiasdešimt metų atstatinėjo sugriautą Senąją Europą..taip kooperuodama visų Europos valstybių žmones ir galiausiai realizavusi į ES.

   O tas NATO.. kas ją sukūrė? 🙂 Nežinau kodėl, bet jaučiuosi teisus.

   Man patinka europiečiai, nes jie praėjo tą siaubingą karo kelią, turi be galo daug istorijos likusių kovų dėl laisvės, dėl žmogaus teisių, dėl pagarbos sau. Patinka, jog jie neatskleidžia savęs ir įtariai vertindami eina į kompromisą su betkuo, jeigu įmanoma išlaikyti teigiamą balansą sau (pvz Prancūzija, Italija, Vokiečiai bendraudarbiaudami su Rusijos Federacija).

   Nejaugi negalima suvokti, jog dabartinis gyvenimas leidžia pasijausti žmonėmis ir vadovautis savo logika. O ne pykti, kai kadaise kažkieno giminaičius ten sušaudė ar kalėti privertė – tokių istorijų buvo ir bus dar ateityje.

   O dėl emigracijos.. jie siejama su tais asmenimis, kurie žaidžia “loteriją“ mano anksčiau minėtame pavyzdyje.

   Savo nuomonės neslepiu.

   Amerikos pinigais, beje, Lietuvos gyvenimas šiuo metu išsilaiko.. Tad laikas parodys kieno tiesa

 12. #18 by Tomas Čyvas on 6 birželio, 2010 - 1:40 pm

  Pasitikrinkite istorines žinias, nes čia jau visiškas marazmas:

  “Vakarų pasaulis.. Antrasis Pasaulis karas.. Suduoti smūgį patekusiems į neviltį vokiečiams, kuriuos prieš tai finansavo kare su Sovietų sąjunga..“

  Nebent įrodysite man, kad lendlizas ir viskas, kas su juo susiję, buvo skirtas remti vokiečiams, o ne jų priešams. Logika, objektyvumas – gerai, bet reikia ir faktus žinoti.

  Kas link europiečių, tai jie turėtų atsiminti, kieno dėka neragavo brandžiojo socializmo. Tai jau tikrai buvo mano paskutinis atsakymas, nes kažkaip net nejauku kalbėtis, kai imama atvirai kraipyti faktus, deklaruojant objektyvumą…. Viso gero.

 13. #19 by kantas on 6 birželio, 2010 - 1:46 pm

  Vat ir sakau , jog be loginės sekos nieko nebūna. O faktais remtis.. čia ne man.

  Brandžiojo socializmo neragavo.. čia ir atsakymas į man užduodamą klausimą. Po Europos būtų tekę ir JAV paragauti jo.. o šabloniškai vertinant, galima vadovautis faktais.

 14. #20 by Martynas on 6 birželio, 2010 - 5:18 pm

  Jus čia galit giliai politikuoti į valias, o man rūpi mano gyvenimas, nes valdžia pripratino, per pastaruosius metus laukiniame kapitalizme grumtis kaip kariui ir išlaikyti jauną šeimą. Todėl man tos ladsbergiškos pamokėlės visiškai neįdomios, taip myliu Lietuvą, nes čia gyvenu ir noriu kad mano šeimai čia butų gerai gyventi. Todėl noriu bevizio rėžimo, su kuriuo atsivertu pigesnių analogiškų vaistų (kaip dabar vaistinėse veiklioji medžiaga bus nurodoma tai analogiškų rusiškų), vitaminų ir kuro ir t.t., be to dar viena šalis aplankymui. Jus sakot nuolaidžiaujam rusams o dujos nepinga, bet pala ES išvis mūsų partneriai, o leido pasilikti dar porai metų elektrinę, leido netaikyti kurui tokio pat ES akcizo, atsižvelgiant i kainas aplink esančiose šalyse (RU, BY). Ar mūsų gudruoliai dėl to net nesiderėjo,ar derėjosi atmestinai? Tai kam tada lendam daugiau rusams ar ES? Tik valdžia kalta kad žmones ima vis labiau dairytis pigesnių kontrabandinių prekių, nes visiems reikia gyventi, o tokį bendrą koks dabar ES akcizą kurui tik tada mokėsiu, kada man alga pakels bent iki Vokietijos minimalios algos. Aš turiu draugų tiek čia tiek RU, gaunu iš už sienos ko man reikia, todėl galiu nuvežti vaiką, kad pamatytų Lenkiją ir Vokietiją ir sočiau gyventi. Man jau geriau žvirblis rankoj, todėl visada būsiu už šiltus santykius su Rusija, o su Gruzija tokių santykiu kaip ir visam Kaukazui ar Azijai – diplomatiniai ir tiek.

 15. #21 by Tomas Čyvas on 6 birželio, 2010 - 9:09 pm

  Taip. O jei labai reikės dar pigesnių prekių arba ko nors, šeimai išlaikyti, tai galima ir vieną kitą narkotiką parduoti – kam čia apsiriboti kontrabanda?

  Plakate į vieną skirtingus dalykus ir kažkodėl tikite, kad būtent vienu vieninteliu, jūsų pasirinktu būdu išspręsite visas savo šeimos problemas?:) Manydamas, kad galimybė pigiau suvartoti kontrabandą gerina jūsų šeimos finansines perspektyvas – nusipelnote elementaraus titulo: durnius 🙂 Ir nei Landsbergis, nei Grybauskaitė jums nebepadės 🙂

 16. #22 by kantas on 6 birželio, 2010 - 9:55 pm

  negražu ir negarbinga taip; žmonės ieško išeičių, o iš jų šaipomasi…

  žmonių patirtis skirtinga, ne kiekvienas patyręs žmogus eis diskutuoti įvairiais klausimais..

  bet čia nieko nepadarysi – skirtingi gyvenimo keliai; gyvenime nėra taip paprasta sąžiningu darbu užsidirbti materialinę gerovę;

  negerai, nepatinka man tokia pajuoka iš žmogaus, aukojančio laiką ir nervus dėl šeimos, keliaujant į kitas valstybes;

  puikiai suprantu kas pajuoką sąlygoja ir kad ji nepakeičiama.. na tegu.. gyventi toje visuomenėje jums, o daugelis gabesnių – prisitaikys civilizuotame pasaulyje..

  kaip mėgstų konstatuoti – nekonkurentabilūs

 17. #23 by Martynas on 7 birželio, 2010 - 12:46 pm

  Deja, kiek žinau, vartoti kontrabandines prekes nėra nusikaltimas. O pačiam atitinkanti normą kiekį įsivežti taip pat. Tad kriminalu, daugumos ten važiuojančiu paprastų gyventojų veikla nekvepia. O pasienio gyventojai pagal Čyvą tai tikri durniai, per diena po nemažai kartų kertą sieną, atsiveža LEGALIAI ko jiems reikia, taip sutaupo patikėkit nemažą kiekį pinigų, bet vis tiek lieka durniais. Suprantu apie žalą valstybės iždui, bet valstybė pati nepasiūlo darbų, biržos lūžta, daug tik ką baigę kažkokius mokslus išvis sėdi be darbo net nei kiek neišdirbę, bet ponas Čyvas šitiem durniams siūlo vegetuoti, nes jie kalti kad gimę ne Vilniuje, o ten kur nėra darbų, pramonės išvis nieko nėra. Be to manau provincijos žmones tikrai mažiau skundžiasi blogu gyvenimu, negu miestiečiai, nes ie pripratę dirbti ir suktis. Lyginant parlamentarus kurie iš darbui duotų pinigų prisiperka pasakų, servizų, važinėja taksi iš Vilniaus į Kauną, ir žmogaus kuris buitį pasilengvina prekes pirkdamas iš kontrobandininkų, didelio moralinio atotrūkio aš nematau.

  • #24 by Tomas Čyvas on 8 birželio, 2010 - 3:26 am

   Žinai, Martynai, jei tu pats taip manai, tai ir kalbėk savo vardu. O tai ginčijiesi su tuo, ką pats pasakai. Tam yra ir medicininių apibrėžimų, bet jų, iš mandagumo, nevartosiu. O ginčas, kur daugiau dirbama – mieste ar kaime – tai jau išvis kažkas labai kvailo ir beprasmiško. O dar mažiau tos aplinkybės yra susiję su pokalbio pradžios tema, bet tamsta tiesiog religiškai įtikėjęs, kad yra atvirkščiai. Jei įpratęs dirbti ir suktis, tai ir nelauk, kol kaulas iš kokio Kremliaus nukris už smulkias politines paslaugas 🙂 Linkiu visokeriopos sėkmės – net ir kontrabandos vartojime 🙂

   • #25 by rikis on 8 birželio, 2010 - 4:18 am

    Tai ko tada meldiesi Grybauskaitei, kuri nori dar tuos mokesčius didinti, kartu su Kubilu?

 18. #26 by Anonimas on 7 birželio, 2010 - 6:53 pm

  Cyvas perejo i valstybininku puse…

  • #27 by Tomas Čyvas on 8 birželio, 2010 - 3:28 am

   Neperėjau. Tik “valstybininkų“ išvarymą iš rojaus nebūtina sieti su “visko darymu atvirkščiai“, nes labai juokingai viskas išeina.

   Visokie Martynai taip ir liks apgauti savo lūkesčiuose 🙂

 19. #28 by kantas on 7 birželio, 2010 - 8:49 pm

  neperėjo, tiesiog klysta žmogus; nuo realaus gyvenimo atitrūkęs ir tiek.. daug tokių, bet su jų vengia žmonės, nes šališki nuomone

 20. #29 by ignas on 8 birželio, 2010 - 3:58 am

  Pagal Martyną, tai atrodo, kad labai tie “veiklieji“ skundžiasi gyvenimu, bet ir turi blogai gyventi. Visas gyvenimas ir pasaulėžiūra – kaip čia ką apstūmus, kaip čia geriau parsidavus ir viskuo apkaltinus kažkokius negerus vilniečius ar dar kažką 🙂 Kodėl, sakyk, jei BY ir RU toks rojus, dauguma emigruoja į ES ar USA, o ne ten? Žinoma, čia paribyje jums ir yra labai gerai tiesiog vogti ir šmugeliuoti, ką geriausiai suprantate. Tam ir reikia tų “kelių ir rytus“, kuri buhalterija ant garbės žodžio 🙂 Vagis vagies ieško 🙂

 21. #30 by nuomonė on 8 birželio, 2010 - 11:29 am

  Su Martynais, kurie keikia Kubilių už didelius mokesčius, bet pritaria Grybai, kuri palaiko Kubilą, nėra apie ką šnekėti. Proto invalidai. Belieka iš ruskių kontrabandos ėsti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: