Ūsas negyvas – visiškos kliunkos

 

Visiškos Kliunkos ir visiški lauciai šiandien reikalauja dar daugiau pasitikėjimo kreditų. Ne tik įtariamieji po septynių mėnesių gaudynių kniūpšti miršta pasidėję prie kojų pagrindinį nusikaltimo įrankį, bet ir valstybės saugotos personos ne tyčia randamos negyvos. Užtat kalinamos rusų karinėms bazėms „pavojingos“ mergiotės.

Labai subjektyvi nuomonė:

Senos teorijos

Ligi šiol girdėta, teisėsaugai daugmaž palanki versija buvo tokia:

Kedofilai yra durniai, nes jie arba nori pakenkti prezidentei Daliai Grybauskaitei ir premjerui Andriui Kubiliui, arba yra kažkurio iš jų siųsti, kad susidorotų su sąžiningais ir iki devinto prakaito triūsiančiais prokurorais.

Viską suorganizavo man irgi nelabai simpatiškai besielgiantys Venckai, o visokie ten debilai prisigalvojo sąmokslo teorijų. Taip gali būti, nors septynis mėnesius nešiotas pistoletas (nusikaltimo įrankis) ir mirtis apsivėmus, pasidedant jį šalia, ne visiems išrodo logiškai.

Kitos teorijos

Labai gali būti, kad panašiu būdu teisinga yra ir kita teorija:

Viena mergaitė pažinojo vieną žmogų, panašų į čečėną. Ją kelis metus sekė, dorojo ir auklėjo Valstybės saugumo departamento (VSD) agentai, po ko ji ūmai nutarė kažką sprogdinti.

Ką tiksliai? – nežinojo nė pats VSD. Pradžioje, „Lietuvos rytui“, prisimenant senus gerus laikus, buvo pasakyta, kad Maskvos metro. Visi pasijuokė… Tada atėjo dabartinis Seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Arvydas Anušauskas bei paneigė tokią informaciją, dievagodamasis, kad Lietuvos VSD išvis nebendradarbiauja su rusais.

Praėjo kiek laiko, atėjo spaudos konferencija, kurioje visiška kliunka patvirtino, jog rusai dalyvauja apklausose. Visiškas laucius jau kelis mėnesius prieštarauja tam, kad merginai leistų pasimatyti su mama ir teta. Pastarosios pačios, prieš porą metų., kreipėsi į VSD dėl savo dukters, neįtardamos, kad ten reikia tiesiog statistinių vienetų ir savo vertės įrodymų.

Klausimas

Ar Marijos žemės pilietis būtinai privalo manyti, jog yra durnesnis už visišką kliunką ir visišką laucių???

Gali būti, kad viskas yra tik sutapimai ir keistos nelaimės, kurios trukdo gerai triūsiančiai teisėsaugai, kuria pasitiki tik su ja susijusi žiniasklaida. Gali būti, kad visa tai sukūrė dabartinės politinės valdžios pirmtakai, kad jai pakenktų (taip sako premjero ir prezidentės fanų klubas). Gali būti dar daug kitų vertinimų. O kuo, prisimindami VSD pulkininko Vytauto Pociūno žūtį, čečėnų Gatajevų buitinio konflikto vertimą „teroro byla“, kitus su Lietuvos žvalgybomis susijusius skandalus turi tikėti Lietuvos pilietis? Juk tik trečdalis tokių, praėjusiais metais, pasak tyrimų, ėmė vokelius….

, , , , , , , , ,

 1. #1 by Vytautas S on 14 birželio, 2010 - 4:51 am

  Kedys prigėrė:iš pradžių, turėdamas pistoletą su apkaba šovinių, degtinės, šokolado – sušalo. Po to vistik prigėrė.Tvarkingai prigėrė, su ginklu prie šono (ginklas lyg tai veikiantis).
  ūsas turėjo privačią apsaugą.Žadėjo važiuoti su draugais. Taip gerai važiavo su draugais, kad jį rado kažkokia moterytė. Mistinių draugų – nė pėdsako. Taip gerai važiavo, kad lupo nuo skardžio, tiesiai į tvenkinį ir prigėrė. Kitas būtų nuo fizinės žalos vietoje miręs.
  Akivaizdu, kad šalina kažkas galingas: tai ir pedo-genprokuratūra, ir p.Aido tarnyba – VSD (pats Aidas, berods, 5 dpt). Ūsas gal kuo pagrąsino, o gal būtų galėjęs paliudyti apie perdaug aukštus globėjus: pašalino. Nežinia, kaip bus su Stankūnaite, nenustebčiau jei ir ta prigertų vonioje…
  Gaila mergaitės: vienintelė viltis, kad Venciai laimės bylą ir emigruos į ne ES šalį, kur jų nepasieks nei Briuselio, nei Vilniau ūsai/valantinai/jasaičiai. Ir vargas Lietuvai, kuri blogesnė už bet kokį Bobruiską.

 2. #2 by mikas on 14 birželio, 2010 - 3:23 pm

  Jo. Dabar ateis koks oficialaus skiedalo gerbėjas ir sakys, kad keturios beprasmės mirtys vienoje rezonansinėje byloje – normalu:)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: