Lietuvos prokurorai labiausiai pasitiki rusų saugumiečiais

 

Eglei Kusaitei, kurią mūsų šaunieji šnipgaudžiai ir prokurorai įtaria terorizmu, neleidžiama susitikti ne tik su giminėmis. Atsakyta kunigui Robertui Grigui, Žmogaus teisių stebėjimo instituto vadovui Henrikui Mickevičiui.

“VSD generalinis direktorius Gediminas Grina LNK Žinioms sakė, kad dėl to atliekamas tarnybinis tyrimas, bet jis dar nebaigtas, o jokių detalių komentuoti jis neva negalįs.

Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento vyriausiasis prokuroras Algimantas Kliunka anksčiau yra sakęs, kad kitiems asmenims susitikti su E.Kusaite neleidžiama dėl to, kad esą jai siekiama padaryti poveikį, jog mergina atsisakytų duotų parodymų”, – praneša BNS.

Įdomu – ar tas paniška baimė reiškia, kad minėti parodymai (prisipažinimas) yra viskas, kuo dispnuoja mūsų teisėsauga? Kas čia naujo, kad kai kas tuos parodymus kaitalioja po keletą kartų?

Užtat Rusijos saugumiečiai buvo, kaip pagaliau oficialiai pripažinta, laikomi partneriais bei pagalbininkais, patikimesniais, už visokius ten Lietuvos visuomenininkus.

Mintis, kad prisipažinimas yra svarbiausias įrodymas buvo itin praktiškai įgyvendinta būtent Lubiankos praktikoje.

Dar vienas įdomus niuansas, galbūt paaiškinantis, kodėl toks blogas tapo Saakašvilis ir tokie geri draugai iš minėto adreso. Gruzijoje realiai reformuota teisėsauga ir ten parodymai duoti teismuose yra vienareikšmiai svarbesni už tai, kas išmušta ikiteisminio tyrimo metu.

Reklama

, , ,

 1. #1 by arunas on liepos 10, 2010 - 9:35 am

  “Įdomu – ar ta paniška baimė reiškia, kad minėti parodymai (prisipažinimas) yra viskas, kuo dispnuoja mūsų teisėsauga?“
  .ta “paniska baime“ visai ka kita reiskia.

 2. #3 by Martynas on liepos 10, 2010 - 10:24 am

  Ir labai gerai, papildomas kišimasis visokių ten kunigų ir žmonių teisių gynėjų tik apsunkins tyrimą, o kaltinimai labai sunkūs. Ir nesuprantu kas čia keisto, kad dalyvauja rusų saugumiečiai, vis dėl to galimi veiksmai būtų nukreipti prieš juos. Juk Rusija mūsų kaimynė, ir bet koks bendravimas vienas kito labui labai svarbus.

 3. #4 by mikas on liepos 10, 2010 - 12:13 pm

  Nebuvo darbo, mūsų “antiteroristai“, pasinaudodami, kad patys mergaitės tėvai kreipėsi, “nulipdė“ teroristę, o dabar dar, žiūrėk, kokį ordiną gaus kas nors 🙂

 4. #5 by Nikotinas on liepos 10, 2010 - 12:51 pm

  Ordina – Kliunkai !!! :):):)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: