Konservatoriams turėtų tikti Kęstas Komskis

 

Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) lyderiai ne veltui kartoja, kad jiems nusispjauti į populiarumą. Bent jau Vilniuje jis jiems tikrai negresia.

Po sprendimo, jog savivaldybės kontrolierius Šarūnas Skučas yra kaltesnis už merą Vilių Navicką, nes išdrįso visuomenei paviešinti jam daromą spaudimą, galima spėti, jog nuo kylančių reitingų ir visuomenės simpatijų apsiginti tikrai pavyks. Pasipildys ar ne partijos kasa ir premjero sutuoktinės vadovaujamas fondas nesavanaudiškomis Vilniaus mero karštos meilės klasikinei muzikai padiktuotomis aukomis – pamatysime.

Ir jūs, piliečiai taip darykit, kaip  kad meras daro – kur jau kur, o TS-LKD supratimą ir užuojautą rasite. Partinis ir klaninis solidarumas – aukščiau visko. Ir kodėl tuomet opozicija turi klausyti tokios moralios partijos deleguotos Seimo pirmininkės bei keisti antikorupcijos komisijos pirmininką Kęstą Komskį? Į tokį prašymą opozicija turėtų atsakyti, pagal Navicką: A ką yra?

, , , ,

  1. #1 by Žigis on rugsėjo 27, 2010 - 6:25 pm

    Nesiparinkite, Tomai. Kalbant apie dvigubus standartus, pirmiausia pažvelkite į veidrodį. Tik ką, ankstesniame rašinyje piktinotės valstybininkų daroma povandenine įtaka pirmiesiems šalies vadovams. tačiau šiame straipsnyje ginate tokius pat new-valstybininkus, kurie karjerą darė kompromatais, tik jau kitoje partijoje. Kuo gi piktinatės? Gal tuo kad šitie, new-v. turėjo būti Jums + “Balsui“ “savi“? Taip pat, kaip aniems valstybininkams savi buvo “gelažinė rankelė“ + lietrytis? Tikslas pateisina priemones, a’ne?

  2. #2 by kubiloidaz on spalio 1, 2010 - 4:24 pm

    Zigi zigi:)Eik pas Račą ir ten jam padus bucuok:)
    Kubiloidų hebra renkasi ten.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: