Įžeidūs valstybės vadovai

 

Neva labai revoliucinga, tikrai tautos beprotiškai mylima, pagarbą ir baimę oponentams generuojanti prezidentė Dalia Grybauskaitė yra nuobodžiai sistemiškai panaši į savo pirmtaką Valdą Adamkų. Tiesa, kalta vėlgi ne ji, o sistema, kurios nėra kada keisti, kai reikia nurodinėti – kiek turi kainuoti varškė.

Šį kartą ne apie tai, kad teisės aktų teikimo intensyvumas panašus. Šį kartą apie jų abiejų santykį su tauta ir demokratijos principais. Už pasikėsinimą įžeisti apie vertybes ir demokratiją ašarodavusį V. Adamkų buvo teisiamas žmogus. Dabar tas pats ištiko kitą „runkelį“, kuris galimai pasikėsino įžeisti tą, kuri baudėsi būti tautos drauge ir jos vyresniaja seserimi ar mama kovoje su privilegijuotais ir išpuikusiais oligarchais.

Demokratijos ir Konstitucijos atžvilgiu – apgailėtina – visai nepriklausomai nuo asmens. Asmens įžeidimas, apšmeižimas,pažeminimas – viskas aišku. Bet „pasikėsinimas įžeisti valstybės tarnautoją“ iškelia šią personaliją virš bendrosios teisės. Pažymėtina, kad pagal Lietuvos Konstituciją šalies vadovė nėra aukščiau Seimo narių (ji tik valstybės vadovė, kuri priesiekia jų, kaip tautos atstovų, turinčių teisę ją nušalinti, kaip kokį Rolandą Paksą) akivaizdoje.

Nenagrinėjant abiejų atvejų nuodugniai, bent tiesiog abejoju, kad dabar „siuvamas“ straipsnis yra niekaip nesuderinamas su demokratijos principais. Privatus laiškas, kuriame parašyčiau restrano vadybininkui, krepšininkui arba gaisrininkui tuos pačius žodžius – niekis? Už prezidento G. W. Busho jaunesniojo įžeidimus, kurie visiems prieinami viešumoje, būtų galima buvę pasodinti tokį kiekį žmonių, kad reiktų iš rusų skolintis Gulago lagerių barakus.

, , ,

 1. #1 by Johnsonas on spalio 19, 2010 - 3:58 pm

  Būtent tiek Bušo tiek Obamos pavyzdžiai labai tinkami šiuo atveju, šie JAV vadovai tapo interneto platybių pajuokos objektais, Dalkai dar tik kylanti žvaigždė tarp pokštininkų – per rimta merga matyt 🙂

 2. #2 by kantas on spalio 19, 2010 - 4:14 pm

  Galėčiau paskelbti savo svetainėje to žmogaus laišką, kuriame siūlo seksą Grybauskaitei.. Svarbiausia, kad būtų ranka rašytas

  🙂

  politinis impotentų Žvaigždynas: Adamkevič, Grybienė – kas bus sekantis ?

  beje, ši Grybauskaitė , mano manymu, bus pirmoji lesbianka valžiusi valstybę 🙂 nenustebsiu , jeigu apie tai pirmieji paskelbs JAV TV kanalai

  tai bus kažkas tokio.. galtuniu žydų kerštu lietuviams 🙂

  galbūt tai atsitiks, kai Uspaskich su Paksu perims valdžią ir JAV žydukai iš nevilties švystels kompromatą į eterį

 3. #3 by Trakimas on spalio 19, 2010 - 4:55 pm

  Nepamirskime,kad bolshevike partshkolnica Prezidente vos spejo ishlysti ish burokeviciaus KPCC bunkerio,kad ishoktu i nuvaziuojanti neprigulnomybes traukini.

 4. #4 by Andriaus Užkalnio rinkimų štabas on spalio 19, 2010 - 11:05 pm

  Mes siūlome balsuoti už Andrių Užkalnį ateinančiuose prezidento rinkimuose. Andrius Užkalnis – jūsų pasirinkimas, tai žmogus, kuris kovoja už tiesą ir yra tolerantiškas rinkėjų nuomonei. Andrius Užkalnis niekada nesupyks dėl rinkėjų nuomonės, o dar ją ir pasklebs viešuose valstybiniuose internetuose. Todėl mes galime juo pasitikėti. Balsuokite už Andrių Užkalnį visuose rinkimuose.

 5. #5 by Jurga on spalio 20, 2010 - 7:08 pm

  Partinė KPCC mokykla neįdiegė bendražmogiškų vertybių.Labai gaila ir keista,kad štai tokia asmenybė tiko konservatoriams?

 6. #6 by Rimas on spalio 20, 2010 - 7:11 pm

  Juk vis viena kažkaip reikia imituoti veiklą?

 7. #7 by Zbygniewas Piwacijus on spalio 20, 2010 - 9:06 pm

  Sugebėjimas trizniuoti kur papuola yra neatimama valdžios savybė – tegu bus lengvesni bibliniai akmenys, nes teisiųjų randasi vis daugiau…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: