Profesoriui Landsbergiui iš „geriančio“ portalo

Budrusis profesorius Vytautas Landsbergis, kurį be ironijos laikau iškiliu politiku, kartais imasi nebūdingų funkcijų ir ima kelti keistas problemas.

Viena iš jų – „du klane gėrę portalai“, kurie išdrįso pranešti tai, kas nėra labai didelė paslaptis: kad rusai nemano Lietuvai esą skolingi už okupaciją ir savaip demagogiškai varto istoriją bei skaičiuoja žalą atvirkščiai.

Neparašius apie tai, tų skaičiavimų ir pozicijos nebūtų? Kažin, bet gal geriau apie tai nežinoti? Bet man įdomiau kitkas. Kodėl Europos parlamentarui tokie pavojingi ir verti nedelsiamo viešo užkardymo atrodo „dviejų girtų portalų“ straipsniai, bet nei kiek nejaudina kai kurie šalies vadovų pareiškimai. Ar profesoriaus nuomonė šimtu procentų sutampa su šalies vadovės pareikšta parama Aleksandrui Lukašenkai ir pozicija dėl mūsų „išvadavimo iš Amerikos įkaitų statuso“? Ar jam patinka, kad jo partijos nepakeičiamo statytinio Viliaus Navicko savivaldybėje penktadienį vyko konferencija, kur pranešimus apie Lietuvos reikalus skaitė iškilusis Valerijus Ivanovas? Tokie renginiai šiemet, įvairiose vietose, vyksta nuolat, portalai drįsta apie juos pranešti. Kur budri profesoriaus akis ir aštri plunksna prašampa, kai niekas – jokia valdžios šaka nesureaguoja į kaimyninės šalies diplomatų darbelius? Gal užuot skaičiavus, kiek „išgeria“ portalai, atsisukite į šalies oficialiąją politiką ir Rusijos sulaikymo strategijos rašytojų partiją. Pastarajai kovoti su išsigalvotais priešais yra lengviau, nei su tikromis problemomis. Nejaugi profesoriui V. Landsbergiui irgi?

Reklama

, , , , ,

 1. #1 by Yomayo on lapkričio 14, 2010 - 9:16 am

  Pirmalaikiai Seimo rinkimai būtų klaida, šeštadienį nusprendė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos politikos komitetas.

  Tokią poziciją didžiausios valdančiosios partijos komitetas, kuriam vadovauja europarlamentaras Vytautas Landsbergis, paskelbė po šeštadienį įvykusi posėdžio.

  Po posėdžio draugas Liancberga ėmėsi viešų ryšių akcijos,nukreiptos prieš balso portalą.

 2. #2 by Šeštadienio įvykiai politbiure on lapkričio 14, 2010 - 9:17 am

  Po posėdžio draugas Liancberga gerokai išgėrė su kitais draugais-draugu Juknevicene,draugu Kubildebu ir draugu Rasma.Tada ėmėsi viešų ryšių akcijos,nukreiptos prieš balso portalą.

 3. #3 by Šeštadienio įvykiai politbiure on lapkričio 14, 2010 - 9:18 am

  Draugas Juknevitce padaugino ir kažką šūkalojo apie daugelio opozicionierių keušus.Tarsi ji juos norėjo atimti ,suspausti ar sugraužti.Iškviestos kišeninės saugumo pajėgos galų gale draugą Juknevitce nuvežė namo ir numetė prie durų.“Išsipagiriok,suka“ nusispjovė kišeninių saugumo pajėgų jaunesnysis karininkas Vladas.

 4. #4 by Šeštadienio įvykiai politbiure on lapkričio 14, 2010 - 9:19 am

  Demokratija mums-konservatoriams,veninteliems Tėvynės patriotams, tampa problema-išgėręs čierką ir užkandęs “gero vaizdelio“ agurku,atsirūgo draugas Liancberga.—“Chaosas išplis po visą valstybę“–prisiminė jis dar.-“Ar už tai mes kovojome,draugai?“

 5. #5 by Šeštadienio įvykiai politbiure on lapkričio 14, 2010 - 9:19 am

  “Pirmalaikiai Seimo rinkimai būtų klaida“—šūktelėjo kažkas ir nuvirto po gausiai apkrautu stalu..
  Draugas Liancberga atkreipė dėmesį į nuvirtusį draugą Kubildebą ir tyliai tarė kišeniniam saugumo pajėgų darbuotojui–“Žiūrėkit,kad dar nepaspringtų“.

 6. #6 by Šeštadienio įvykiai politbiure on lapkričio 14, 2010 - 9:20 am

  „Seimo valdyba, gindama institucijos kaip visumos prestižą, galėtų nutarti, kad oficialiuose tekstuose minint A.Sacharuko veiklą arba pareigybes Seime būtų rašoma: Seimo narys sulaužęs priesaiką“—pasufleravo draugas Rasma draugui Liancbergai.Draugas Liancberga dar kartą garsiai atsirūgo–o kas tu toks būsi,kreipėsi jis į draugą Rasmą.—Ar tik ne latvių gatvės tovariščius?-šmaikščiai pajuokavo ir sustingo,laukdamas aplodismentų.
  -Cha cha cha cha -pasigirdo isteriškas daugės Dekutienės kudakavimas ir staiga nutrūko,tarsi nutrūkusi styga.–Aciprašau ,tarė ji -ash netyčia-ir smarkiai susigėdo,pažeidusi partijos draugo statutą.

  • #7 by Razinka on lapkričio 15, 2010 - 10:42 pm

   Toliau loji, Kiaule? loji ant žmonių, kurie nors kaką antirusiško padaro? Ir antižydiško ir antiamerikoniško? Nesupranti tikro patijotizmo? Bloga tau nuo jo, tai ir keiki premjerą bei prezidentę? Nori mus marginalizuoti? Nepavyks.

   • #8 by Karpienis on lapkričio 15, 2010 - 10:47 pm

    Ar tu pagalvojai,ką tu tce parašei?

   • #9 by Razinka on lapkričio 15, 2010 - 10:52 pm

    Dar ir kaip pagalvojau. Yra faktai, kad Kubilius sutvarkė valstybės buhalteriją. Yra faktas, kad Grybauskaitė jį atauklėjo nuo Amerikos, kuri mus laiko už šunį. Yra iš ankstesnių abejų faktas, kad tampame suverenūs. nepatinka? Jūsų teisė. Bet aš turiu teisę už tai kovoti. Ir jokie Čyvai negali paneigti vieno – valstybė, jei ne ši valdžia, o tolesnis adamkizmas, būtų bankrutavusi.

   • #10 by Kuodas on lapkričio 15, 2010 - 10:56 pm

    Kolega ,mano Lietuviškos šaknys aptinkamos 15 a.Lietuvos rašytiniuose analuose.Aš šią šalį paliksiu tik po jūsų-partinių “patriotų“.Tik ne ta prasme,kuria manote:)
    “My budiem umyratj stoja“-kaip taikliai išsireiškė vienoj dainuškoj ponas Grebenščikovas:)

   • #11 by Razinka on lapkričio 15, 2010 - 11:02 pm

    Dvėsk stačiomis, Čyvizmo-adamkizmo-judaizmo žmogau. O aš jau verčiau būsiu tas, kuris kausis barikadomis ties pirmais istorijoje prezidentu ir premjerui. Ties pirmo neišardomo ir tikro tandemo barikadomis. Jūs neturite argumentų, o tik tulžį bei Kremliaus pinigus. Laimei, ne vien Čyvai yra čia, šioje šalyje. Yra ir tokių sąžinigų žurnalistų, kaip Račas ar Gorienė., Yra politikų, kaip prezidentė ar premjeras., Yra žmonės, pagaliau. Aš, Račas, Grybauskaitė – gali klysti, bet žmonės supranta.

   • #12 by Kuodas on lapkričio 15, 2010 - 11:29 pm

    Račas ne tik ne žurnalistas.Jis yra silpnas žmogelis pas kurį menkas protelis.:)Deja-tik ambicijos didelės…

   • #13 by Kuodas on lapkričio 16, 2010 - 1:55 am

    Tu aiskiai durnas,razinka.Valgyk vitamynus

 7. #14 by Kurmis on lapkričio 15, 2010 - 9:35 pm

  Ketvirtosios pretendentės į Seimą – Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų – rinkimų reikalai būtų buvę prastesni. Už ją spalio pabaigoje būtų balsavę 5 proc. šalies gyventojų. Tai būtų vienu procentu mažiau nei rugsėjį, ir to pakaktų, kad partija atsidurtų prie nepatekimo į Seimą ribos.

 8. #15 by neidas on lapkričio 15, 2010 - 11:05 pm

  Viskas būtų gerai, bet negi Čyvas nesupranta, kad jo kritika dešinei – gaivina kairę? Aš klaikiai nepritariu Kubiliui ir grybai, bet kas vietoje jų???? Negi norime komunistų, Tomai? Ant kieno malūno vanduo teka iš tavo lūpų?

  • #16 by Kuodas on lapkričio 15, 2010 - 11:34 pm

   Kodėl “gaivinti kairę“ yra blogai?Ekonomikoje ir kitose srityse “kairės “ nėra.“Kairė“ yra susapnuotas fantomas arba partinis oponentas.Šiuolaikinėje ekonomikoje iš principo negali būti nei kairės,nei dešinės.Ekonomika nuolat kyla arba krenta,todėl turi būti vykdoma arba “dešinė“ ,arba “kairė“ politika.;)Tiesiog neįmanoma vykdyti kažkokios vienos politikos,nes tokia politika prives šalį prie žlugimo:)

 9. #17 by Inga on lapkričio 20, 2010 - 7:16 pm

  -Draugai vagys,-prisidainavęs ir prisišokęs TS-LKD suvažiavimo tribūnoje,tarė vagis draugas Liancberga.-Draugai,-kreipėsi dar kartą ,atidžiai stebėdamas draugą Kubildebą,ar šis dar pajėgus suprasti prasmingus žodžius po siautulingų dainų ir šokių?
  -Durnių dar yra,-tarė draugas Liancberga ,su viltimi gudriose keulės akytėse.-Dar ne viskas prarasta.Pratęsime pensijinį amžių ir grąžinsim į durnių darbo rinką jau išėjusius į pensiją.O jei nenorės grįžti-atjungsime jiems šildymą ir Iljičiaus-Liancberga tce staiga užsisvajojo-lemputes.Atominė-rusų,tačiau tinklai-mūsų.-trenkė kumšteliu į stalą draugas Liancberga.
  -A cha cha cha cha-tik dėl reitingų,tačiau kaip žmogus ėmė kvatoti draugė Dekutienė.
  Diskusiją „TS-LKD 2008-2012: prisiimta atsakomybė, nuveikti darbai ir laukiantys iššūkiai“bandė gelbėti draugas Rasma,20 kartų sukalbėdamas maldą “Tėve mūsų“ ir meiliai žvelgdamas į tėvą,draugų sluoksniuose dar vadinamu “Tata“.
  -Išgerk-meiliai apsikabinęs partijos bičiulį draugą Rasmą,pasiūlė draugas Kubildebas,-labai svarbu neprarasti proto -pamokino draugas Kubildebas draugą Rasmą,–geriau eiva pašokti.
  –Valstybės problemos gali būti finansuojamos arba nefinansuojamos.– šokdamas kuždėjo į draugo Rasmos ausį draugas Kubildebas,–vis vien kaip nors bus–ir dar stipriau apkabino partijos bičiulį ….
  “Ar tai čia skaitosi,kad mes vienam klane geriam?“-tuo pat metu liūdnai galvojo salės kamputyje nuododžiaujanti draugas Šymonitis.Šis draugas jau gerą valandą ramstė sienas,nervingai kąsėsi sėklides,duodavo retiems praeiviams į snukį,tačiau pakvietimų šokti teip ir nesulaukė.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: