Psichų daug – mokytis yra iš ko

 

Vokietis studentas susižalojo ZDF televizijos lažybų laidoje „Wetten sie, dass” (Lažinkimės, kad …).Lažintasi, jog šokinės per pralekiančias mašinas ir darys tai pakankamai aukštai.

Visuomeninis transliuotojas, priremtas prie sienos, prisipažino, kad darė šiokį tokį spaudimą tam bėdžiui prieš pasirodymą ir pasiskundė, kad tenka konkuruoti su tuo metu per privatų RTL rodomą šou. Taip kad mūsų projektų televizinių mėšlaprojekčių kūrėjai nėra labiau nukvakę Europoje. Kita vertus, pas mus labiausiai išsidirbinėti mėgsta ne kokie studentai, o politikai. Tad gal tokias nacionalines vertybes, kaip Šedžius, būtų galima ir leisti pašokinėti per automobilius? Artėjant rinkimams tokie ir panašūs galbūt sutiks ne tik šokti fokstrotą. Minėtame idiotų cirke ZDF rodydavo, kaip šokinėjama su riedlentėmis per namus ir pan. Negi Uspaskichas negalėtų savo „čečiotkos“ pavaryti ant atviro vandens telkinio ledo balandžio mėnesį. O Šilgalis savo lotyniškus šokius trepsėti Vilniaus Kalnų parke prie -20 Celsijaus laipsnių? Kokie dar pasiūlymai?

durnius

Reklama

, , , , ,

  1. #1 by konsultantas on gruodžio 5, 2010 - 2:38 pm

    Čiulpti b tiesioginiam etery ;]

  2. #2 by anoniminis bailys on gruodžio 7, 2010 - 8:56 am

    Galetu jie visi sudalyvauti realybes sou negyvenamoje saloje, kuri pasirodo yra gyvenama vietines kanibalu genties. Sou galetu vadintis banaliai “Isgyvenimas“.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: