Konservatorių „principai” ir liberalūs nacionalistai

 

Valdžios dalybų savivaldoje spektaklis tik prasideda. Bus smagu, tad apsirūpinkite čipsais, alumi ir gera nuotaika, gerbiamieji žiūrovai.

Šiandien Tėvynės Sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) apsiraudojo, kad Kaune juos skriaudžia. Mat, nors jų frakcija didžiausia, prieš ją susiblokavusi opozicija ketina perimti valdžią be konservatorių.

Užtat TS-LKD vadovybėje yra nuomonė, kad Vilniuje galima analogiškai pasielgti su Artūro Zuoko surinkta kompanija, kuri irgi gavo daugiausiai mandatų.  Siekdami neprileisti daugiausiai laimėjusios A. Zuoko, dalis jų linkę tartis su Voldemaru Tomaševskiu.  Su naujoviška „Jedinstvos“ inkarnacija susidėtų ne tik jie. Tas pats A. Zuokas aiškina, kad irgi mielai tai padarys. Voldemaro Tomaševskio surinkta kompanija, kurią dosniai šefuoja ne tik Lenkijos, bet ir Rusijos ambasados, yra, kaip visada, pasirengusi parsiduoti tam, kas daugiau pasiūlys. Tik kaina šį kartą didesnė, nes mieste jie surinko antrą po A. Zuoko mandatų skaičių.

Konservatoriai viešai kaltina kitus Kaune išduodant rinkėjų nuomonę ir parduodant miestą oligarchijai, o Vilniuje nemato nieko blogo panašiai spjauti į tą rinkėją ir susiklijuoti su pačiu velniu. Tokį elgesį, partijos nariams atitinkamus raštus platinantis Vilniaus skyrių sueigos vadovas Mantas Adomėnas laiko pilietišku, nes „Abonentas“ ir „pavienių žmonių sambūriai“ yra blogis. Įdomu – ar A. Zuokas buvo mažiau ar daugiau teistas, mažiau ar daugiau „Abonentas“, kai prieš porą metų TS-LKD sudarė su tada vadovaujama Liberalų ir Centro Sąjunga nacionalinio masto koaliciją?

Antradienį sakė, kad Vilniui turėtų vadovauti asmenys, neturintys praeities dėmių.
„Tikrai norėtumėme, kad Vilniaus miestui vadovautų asmenys, neturintys praeities dėmių ir nebūtų vertinami kontroversiškai“, – tvirtino A.Kubilius. (Toks, reikia manyti, buvo Vilius Navickas, tad gal dar tokių ištrauks iš užančio?). Seimo pirmininkė Irena Degutienė to lyg ir nenorėtų.

Kad viskas būtų dar linksmiau, prisiekęs liberalas ir A. Zuoko bendražygis Žilvinas Šilgalis gąsdina vilniečius lenkais aršiau nei ponas tautininkas Gintaras Songaila ir baugina, kad Andrius Kubilius „parduos lenkams lietuvių kalbą (leis rašyti pavardę Adam Mickiewicz, o ne Adomas Mickevičius)“. Tai buvo šiandien filmuotoje „Valandoje su Rūta“. Liberalusis nacionalizmas skamba grakščiai. Įdomu – ko dar prisiklausysime?

, , , , , ,

 1. #1 by Jonas Vaiškūnas on 3 kovo, 2011 - 12:09 am

  TOMAi sveikinu – po šių memuarų TOMAszewskis Jus išbraukė iš juodojo sąrašo. Moje kongratuliaciji.

  • #2 by Tomas Čyvas on 3 kovo, 2011 - 6:35 am

   Nelabai suprantu – kuo čia dėtas aš? Tai konservatoriams ir Zuokui jis tinka į partnerius. Tad, jei sąrašai egzistuoja, lai juos ir brauko. O Tomaševskio bloko apibūdinimą, kuris yra mano tekste, perskaitykite iš naujo. Gal labiau pavyks.

 2. #3 by lugeris on 3 kovo, 2011 - 11:01 am

  Konservai, liberolai ir kitokie sutvėrimai seniai pamiršo savo postulatus ir tik riejasi dėl postų, kaip kiemo šunys.

  • #5 by Tomas Čyvas on 3 kovo, 2011 - 2:39 pm

   Skaičiau. Nieko naujo ir įdomaus. Deja. Kantriai sudėliota viešaq informacija, kurios dalis apskritai neaišku prie ko. Ir man būtų ne fasonas pasirašyti.

  • #6 by Wikikubiliks on 6 kovo, 2011 - 10:06 pm

   Ar tu šokiruotas:)?Kubilius juk liepė visiems būti sukrėstiems.Kubilius nurodė,kad jį pažyma sukrėtė.Kodėl pažyma nesukrėtė nieko daugiau,o tik prajuokino?

 3. #7 by Žygeivis on 3 kovo, 2011 - 7:57 pm

  Politologijos pradžiamokslis 🙂

  Visame pasaulyje visos visuomenės yra susiskirsčiusios pagal labai įvairius požymius – o ne tik pagal tai, kurioje parlamento pusėje sėdi… 🙂

  Ypač dabar tai jau nebeturi jokios reikšmės, nes kur besėdėtų, dauguma mūsų visų rūšių deputatų jau seniai “sėdi oligarchų kišenėse“.

  Faktiškai šiuo metu pagrindinė “takoskyra“ yra tarp tautininkų (tarptautinis terminas – nacionalistai) ir kosmopolitų.

  Ir ši takoskyra nepriklauso nuo to ar žmogus “raudonų“, “žalių“ ar netgi “žydrų“ pažiūrų ir politinių nuostatų, požiūrių į valstybės valdymo formas, išpažįstamos religijos, ir t.t…

  Taip, kad nacionalistu gali būti ir socialistas, ir socialdemokratas, ir liberalas, ir respublikonas, ir monarchistas, ir fašistas, ir netgi anarchistas :), katalikas ir pravoslavas, liuteronas, “Tikėjimo žodžio“ skelbėjas ir ramuvietis,…

  Todėl šiuo metu bet kurioje Lietuvos partijoje yra tiek ir nacionalistų, tiek ir kosmopolitų – tik šių, deja, žymiai daugiau būtent partijų vadovybėse.

  Kada tauta pajus, jog jai jau gresia realus pavojus išnykti (o dabar kaip tik tokia situacija), štai tada ir nacionalistų skaičius žymiai išaugs – taip pat ir įvairių partijų vadovybėse.

  O po to – gal būt – tos partijos sugebės susivienyti, sukurdamos įvairias frakcijas – socialistų, liberalų, krikdemų, ramuviečių, monarchistų, ir netgi mūsų žiniasklaidos taip keikiamų fašistų (turiu omenyje būtent itališkąjį “klasikinį“ fašizmą).

  • #8 by Wikikubiliks on 4 kovo, 2011 - 9:08 am

   Kreivio skandalas padės apsispręsti su kuo savivaldybėse sudaryti koalicijas.

 4. #9 by :) on 3 kovo, 2011 - 9:55 pm

  viskas zinoma? viskas aisku? cia apie balso.lt valdyma ir politika? ar pasiryzes paklusti ir lyztelt kam reikia subine pagal savininko komanda? juokauju 🙂 pasirasineji ten kartais po dzastino pisulkom, bet tebunie. kartais parasai ir labai neblogai.

  na jus ir zmotai, jei mums skaitytojams tokiu santrauku nepateikiate.

  tenka palinket mokytis is Kreivio darant tokias faktu santraukas.

  • #10 by Wikikubiliks on 4 kovo, 2011 - 8:30 am

   Kreivio sapnus vadini “faktais“.?Tai gal ir pats-sapnuoji arba kliedi:)?

 5. #11 by Tomas Čyvas on 4 kovo, 2011 - 11:22 am

  Mielasis šypsniuk 🙂 Džastinas nuo rugsėjo nebedirba. Jį pakeitė kolega Giedrius Krušnauskas 🙂 Tad būkite atidesnis. Ačiū už komplimentus ir linkiu jums visa ko geriausio.

 6. #12 by Šiaulietis on 4 kovo, 2011 - 12:36 pm

  Laidą su Šilgaliu žiūrėjau. Šilgalis tiesiog kriokė.

 7. #13 by Žygeivis on 4 kovo, 2011 - 2:59 pm

  Dėl Kreivio pažymos.

  Jei ji bus “sustiprinta“ pokalbių įrašais, štai tada tai jau gali tapti realia “bomba“.

  P.S. Beje, manau, kad tokie įrašai yra – Kreivys nėra “žalias“ jaunikaitis, dar ir savo jaunystėje jaunalietuviu būdamas pasižymėjo ypatingais sugebėjimais…

  Tik labai abejoju, jog juos viešai paskelbs (kaip kad šią pažymą) – užteks kam reikia duoti paklausyti ir pagąsdinti paskelbimu. 🙂

  • #14 by Wikikubiliks on 4 kovo, 2011 - 3:06 pm

   Kreivys dar nepaaiškino iš kur pavogė 170 milijonų,todėl jo rašinėliai yra nieko verti.:)Jis taip pat karštligiškai paskutinėmis minutėmis taisė savo turto deklaracijas,kaip ir kūrė šitą savo paskvilį…:)

   • #15 by Esmė on 6 kovo, 2011 - 7:45 pm

    Tegul,jei ir pavogė.Tačiau tai jau būtų atskira kalba.Tačiau “pažymoje“ išdėstyti teiginiai ar faktai dėl to niekur neišgaruoja.O čia dar(koks sutapimas!) TV anonse sušmėžuoja “kultūringojo“ Juršėno marmūzė,perkreipta pykčio,kai jo paklausė apie “pažymos“ turinio sąsajas su pačiu Juršėnu.Ar čia ir vėl,dar vienas,eilinis,“neįtikėtinas“ sutapimas? 🙂

   • #16 by Wikikubiliks on 6 kovo, 2011 - 9:15 pm

    Ten ne faktai ,o sapalionės beigi blevyzgos.:)

 8. #17 by Žygeivis on 4 kovo, 2011 - 5:55 pm

  Wikikubiliks-ui

  O kas čia keisto?

  Juk tiesa apie “mafijų“ vidinius reikalus palengva išaiškėja tik tada, kai kelios “mafijos“ ima ėsti viena kitą. 🙂

  Ir tai būtina skatinti… 🙂

  • #18 by Wikikubiliks on 5 kovo, 2011 - 4:37 pm

   Kreivys buvo iškviestas į STT liudyti ar duoti parodymus.Kadangi jis nieko neturi,tai teko pačiam dar porą kartų patikslinti savo pajamų deklaraciją ir atsiprašyti už nuslėptus turtus.:)STT jam buvo pasakyta,kad tos jo blevyzgos yra š—-do vertos,tačiau jei jis mano kitaip-gali eiti į spaudą ir kabinti makaronus publikai.Jei būtų buvęs pagrindas kokiai nors bylai-ji ir būtų iškelta,o medžiaga jokiu būdu neviešinama,nes vykstant tyrimui ,nusikaltimas viešinti tyrimo medžiagą.Tai va Kreivys ir išėjo pabandyti publiką padurninti:)Šlykštu ,kai taip negerbiami žmonės-Lietuvos piliečiai:)

 9. #19 by Martynas on 5 kovo, 2011 - 11:34 am

  Skaudziausia kad rinkimuose konservatoriai laimejo nemazai balsu, atkalbejau desimtis zmoniu uz juos nebalsuot, jei rinkimai butu vasara, puse buciau atkalbejes:) linkiu kubiliui skaudzios ir dideles griuties, sis istroskes lovio politikas susideda su zuokais ir valinskais, o po to pamirses juos kritikuoja. Veltedis

 10. #20 by Nieko naujo on 6 kovo, 2011 - 7:38 pm

  Juk tai politika! 🙂 Įžūlaus melo ir ciniško veidmainiavimo menas.Deja,bet nuo jos niekur nepabėgsi,todėl ir atsiranda visokios dėlionės ir (ne)angelų sąjungos su (ne)velniais. 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: