Kas meluoja apie Eglę Kusaitę?

 

Apie tai, kad terorizmu įtariamai Eglei Kusaitei dar pareikšti ir įtarimai grąsinus prokurorui Justui Lauciui, žiniasklaidoje būta nemažai pranešimų.

Delfi.lt lietuviškai praneša, kad mergina neigia siuntusi prokurorui žinutes ir žinanti jo telefoną.

delfi_lietuviskai

Rusiškas delfio veidrodis nurodo, kad ji viską pripažįsta.

delri_rusiskai

Abu remiasi agentūra BNS, kuri remiasi portalu alfa.lt. Alfoje randu, kad mergina viską neigia.

alfa

Kas yra kvailas ar tiesiog padarė klaidą? Kas meluoja arba kas nemoka versti?

, , , , , , , ,

 1. #1 by next on 29 kovo, 2011 - 2:09 pm

  gerb. Tomai, o kur pats perskaitėte, kad rusiškame DELFYje Kusaitė prisipažino? Gal klystu (pardon) , bet ten to neradau. O šiaip tai visas šis teroristiškai kusaitiškas trileris vėl eilinį kartą įšsiliejo į eilinę lietuvišką muilo operą , tipo tikiu-netikiu, myliu – nemyliu. Šiaip tai , kaip pastebėjau, protingi (!) žmonės į šiuos šokius su kardais nesivelia.Čia apie protingus, jei ką.

  • #2 by garsia on 29 kovo, 2011 - 2:17 pm

   Taigi ekrano nuotraukas žiūrėkite. Tai, kad pasitaisė po to, kai skandalas kilo – nieko nereiškia. Aiškiai užfiksuota.

 2. #3 by Arvydas Damijonaitis on 25 balandžio, 2011 - 3:48 pm

  Pavojingiausias teroristas
  INFORMACIJA:Po Vilties prezidento S.Lozoraičio nužudymo,mėlynanosio pirmojo partijos sekretoriaus prezidentavimo,totaliai demoralizuota Lietuva tapo Rusijos imperijos buferiuku,emigracijos kloaka.Tą įrodo lietuvaitės E.Kusaitės meilės istorija genocidą patyrusiai Čečėnijai.Matome,nėra Lietuvos valstybės,jos piliečiai atiduodami monstrui ,Rusijos imperijos spec tarnyboms.Rusija,slėpdama Medininkų žudikus,neturėtų būti prileidžiama prie Lietuvos piliečių,juos tardyti,nedalyvaujant Lietuvos pareigūnams.Šiuo metu Čečėnijoje yra “užkasami” čečėnų tautos genocido įrodymai,kolaborantas Kadyrovas pasamdytas naikinti Rusijos vykdyto čečėnų tautos genocido faktus,masines žudynes…E.Kusaitė yra lietuvių pasididžiavimas.Pavojingiausias pasaulio teroristas yra NKVD-KGB tradicijas paveldėjusi Rusija,turinti Lietuvoje ambasada,kurios teritorija yra didžiausia Europoje…Emigracijios kloaka Lietuvos valstybė yra Rusijos spec tarnybų marionete..Arvydas Damijonaitis

 3. #4 by Arvydas Damijonaitis on 16 spalio, 2011 - 7:27 am

  Antiterorizmas“ – čečėnų masinių žudynių doktrina, Kremliaus valstybinis terorizmas
  INFORMACIJA: Apie masines žudynes Rusijos išniekintoje Ičkerijoje “civilizuotas“ pasaulis žino, bet, matomai, dar nepakankamai suvokia Kremliaus valstybinio terorizmo mastus ir grėsmes. Pavyzdžiui, vienoje DISCOVERY TV laidoje apie palydovines regos sistemas, diktorius “dalykiškai“ taip komentavo pateikiamus vaizdus : “Matome miestą GROZNIJ prieš karą su Rusija. Kitoje palydovinėje nuotraukoje matome po karo su Rusija sugriauto iki pamatų GROZNIJ vaizdą, miestas nušluotas nuo žemės paviršiaus“.
  Putino Rusiją valdo buvę imperijos represinių NKVD,KGB struktūrų “kadrai“. NKVD, KGB, “bolševikai“ nužudė šimteriopai daugiau nekaltų žmonių nei hitlerinės Vokietijos naciai, todėl NKVD ,KGB, bolševikai kartais vadinami “raudonaisiais naciais“. Rudųjų nacių nusikaltimai įvardinti NIURNBERGO proceso metu . Šimteriopai didesni sovietinės imperinės Rusijos nusikaltimai neįvardinti teisme, todėl Putino Rusiją tebevaldo raudonieji naciai..Čečėnų masinių žudymų doktrina yra “Antiterorizmas“. Nužudyta apie šimtas penkiasdešimt tūkstančių “teroristų“ čečėnų, dvidešimt penki tūkstančiai “teroristų“ čečėnų baisiose sąlygose šiuo metu kankinami Rusijos kalėjmuose. Kolaborantas Kadyrovas pasamdytas “užkasti“ masinių čečėnų žudynių įrodymus.
  Būtina plačiajai pasaulio visuomenei pateikti ir Lietuvos Prezidentūros nuomonę, apie valstybinį imperinės Rusijos terorizmą, masinių žudymų doktriną “ANTITERORIZMĄ“. Ar ir toliau atsargiai “drebinsit kinkas“( Vincas Kudirka) dėl postų ir algos?

 4. #5 by Discount MBT Shoes On Sale on 15 lapkričio, 2011 - 12:06 am

  I couldn’t agree with you more…

 5. #6 by arvydas damijonaitis on 19 gruodžio, 2011 - 7:30 pm

  Jautri,iškili Eglė Kusaitė politinių intrigų voratinklyje. Visa Eglės Kusaitės teismo procesinė medžiaga kaip voratinklis ,kuriame Kremliaus teroristai,masinių čečėnų žudynių organizatoriai, ir Kremliaus chalujai ,Lietuvos bailiai,kinkas drebinantys prokurorai lauciai, voras ir voriukas..Demoralizuota sovietinės okupacijos metu Lietuvos prokuratūra,Kremliaus teroristams,čečėnų žudikams, treptelėjus,iš kailio neriasi pindami savo kruviną voratinklį apie lietuvaitę,čečėnų gynėją Eglę Kusaitę.. Manau jau dabar būtina kreiptis į Europos žmogaus teisių teismą,dėl valstybinio teroristo Rusijoje ir jų chalųjų Lietuvoje “bendradarbiavimo“,ba ndant įvairiais būdais sunaikinti Eglės Kusaitės humanišką poziciją, stabdant čečėnų masines žudynes,genocidą..Šie Rusijos nusikaltimai neturi senaties termino,vertinkim Eglės Kusaitės poziciją,kaip humanizmo viršūnę..Ačiū,Egle,esi mūsų pasididžiavimas..

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: