Nebandykite – gali skaudėti

 

Skaitau: kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus „šokiruotas“, kad jo ir jo kaimynės apsaugai kertamos pušys, tveriamos tvoros statomi laiptai valstybiniame miške ir visa tai abejotinai legalu. Nesigilinant į tai, ar Vadovybės apsaugos departamentas galėtų įsigeidęs sumūryti sieną su spygliuota viela aplink Vinco Kudirkos aikštę Vilniuje, aišku, kad nieko baisaus nenutiks.

Kai kam kyla klausimas – ar prezidentas kreipėsi dėl to, gindamas viešąjį interesą, į kokią Generalinę prokuratūrą? O gal kreipsis?

Manau, kad ne ir aš jį visiškai suprantu. Juk jo kaimynei generalinis prokuroras Darius Valys, anksčiau vadovavęs ypatingos svarbos buitinių ir katinų žaginimo bylų tyrimams Naujoje Akmenėje, turėtų būti dėkingas už šiandienines pareigas. Be to, gen. prokuratūra yra užsiėmusi E. Kusaite ir smulkmenoms neturi laiko. Ratas visiškai uždaras. Tik vienas perspėjimas, kaip po televizijos laidų su kaskadininkų triukais – ten sako: nekartokite to namuose. Čia derėtų pasakyti – patys nekartokite to valstybiniuose miškuose. Gali skaudėti.

  1. Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: