VSD toliau mala … šį bei tą

 

Tikrai ar tariamai ištyręs savo darbuotojų žygdarbius dar nuo paauglystės „dorojant“ Eglę Kusaitę Valstybės saugumo departamentas (VSD), kaip buvo galima iš anksto numatyti, iškošė: „vsio zakonno“. Kas gi abejoja? 

Visi veiksmai teisėti – teisingai apiforminti, sunumeruoti ir susegti į bylas popieriukai, viskam gautos sankcijos, nes jas gauti atitinkamai sukurpus bylą  seniai išmokta, o ir teisėjai, kaip žinome, yra kartais atsirrenkami.

Tiesa, burbtelėta paukščių kalba apie „nedidelius trūkumus“, kurie reiškia neaišku ką: „pripažinta, jog šis tyrimas atskleidė "VSD vidinės kontrolės mechanizmo trūkumus, iškėlė sankcionuojančio instituto kontrolės efektyvumo klausimą".

Kad ir ką reikštų šitas kanceliarinio atsirašinėjimo (liaudiškai tariant „šūdmalystės“) sakinėlis, labiausiai erzina toliau sekantis proto įžeidinėjimas.

„VSD informacijos pateikimą visuomenei apie atliktų vidinių tyrimų rezultatus riboja tai, kad žvalgybos ir saugumo institucija privalo saugoti informaciją apie žvalgybos tarnautojus, turimus pajėgumus, taikomus metodus ir priemones bei domėjimosi sritis, kad tokia informacija nepatektų priešiškų interesų turinčioms kitų šalių tarnyboms. Be to, šiuo metu vyksta teisminis procesas", – teigiama penktadienį išplatintame departamento pranešime.“

O kurios čia tos valstybės dabar priešiškos, kai prezidentė Dalia Grybauskaitė jau lyg ir išvadavo iš „Amerikos įkaitų“ statuso, o pats VSD apie visa tai, ką stropiai slepia nuo visuomenės, ištisai raštu raportavo Rusijos Federalinei saugumo tarnybai ir net gavo rašytines padėkas už bendradarbiavimą?

  1. Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: