Nepailstanti Dalia Grybauskaitė

Prezidentės Dalios Grybauskaitės garsiakalbis Linas Balsys paporino, kad jos Ekscelencija nesiilsi ir nepailsta, o be to ir įstatymas neva neleidžia sapnuoti ko nors kito apart triūsą Tėvynės labui.

Kažkur visa šita nesąmonė girdėta. “Mums saulės nereikia, mums partija šviečia, mums duonos nereikia, tik duokite darbo”….

Gal ir nebūtina išlaidauti taip, kaip JAV prezidentas Barackas Obama, bet toks pigus populizmas juokina ne ką mažiau, nei sovietinio genseko Leonido Brežnevo neva parašytos knygos.

Beje, kelių eismo taisyklės net už vairo draudžia sėsti ne tik apsvaigusiam, bet ir pavargusiam. Aišku, jei esi toks tobulas, kaip anot sovietinės propagandos, buvo Vladimiras Iljičius Uljanovas (Leninas), kuris dar ir mokėsi vienais penketais, tai gal galioja ir kitos taisyklės…. Rusijos premjeras Vladimiras Putinas irgi yra minėjęs, kad jie su prezidentu Dmitriju Medvedevu miega pakaitomis.

udarnitsa

http://bosonogoe.ru/blog/soviet_holidey/1965.html

O štai galima ir padainuoti apie nenuilstančius vadus, kurie amžinai jauni, darbingi, sveiki ir sportiški. Juk ką tik šventėme vieno nenuilstančiojo gimtadienį.

, , , , , , , , ,

 1. #1 by matelislt on balandžio 23, 2011 - 12:57 pm

  “Beje, kelių eismo taisyklės net už vairo draudžia sėsti ne tik apsvaigusiam, bet ir pavargusiam“.
  Ar manote, kad Prezidentė pati vairuoja?

 2. #3 by matelislt on balandžio 25, 2011 - 7:57 pm

  Nepyk, Tomai, ypač Šv.Vėlykų vakarą, bet kartais, kai nėra ką parašyti, geriau pasiimti išeiginę. Bet klaidas mes gi darome visi…

 3. #4 by Tomas Čyvas on balandžio 27, 2011 - 4:22 am

  Aš negaliu pasiimti išeiginės, kai populiari prezidentė rodo pavyzdį ir triūsia be pauzių. Būtų nedora…. Vakar sirguliavau ir neparašiau nieko, tai dabar net sąžinė kamuoja.

 4. #5 by matelislt on balandžio 27, 2011 - 8:46 am

  Ir vis tik, man atrodo pats turėtum gerai suprasti kaip nelengva būti bent kiek žinomam žmogui mūsų Lietuvėlėje. Ką bepasakysi liaudžiai [ir žurnalistams taip pat], 90% tavo pasakyto teksto bus išvartyta, interpretuota ne taip, negu tu sakei. Atskirais atvejais tai gali tapti ir legendomis apie tave, na, gal kaip Landsbergio šunauja. Todėl protingas vadovas ir neturėtų leistis provokuojamas, todėl jo ruporas L.Balsys, man atrodo, pasielgė visai teisingai. O va tamsta net ir čia radai kur įsikąsti.
  Ir, kad nepamanytum, kad bandau kažką asmeniškai nemalonaus pasakyti, paaiškinu savo nuomonę: protingi žmonės turėtų žiūrėti kaip savo pareigą atlieka Prezidentas. O landžioti po jų užkulisius nėra gerai ir garbinga. Tokiems veiksmams gal užtektų pasitenkinti taršant šou biznio atstovus. Nes ten ir atatinkamo mentaliteto skaitytojai.

 5. #6 by Tomas Čyvas on balandžio 27, 2011 - 11:56 am

  Na, čia galima įvairiai žiūrėti ir nėra šiais laikais požiūrio monopolio. Manding, visi žino kur eina ir apsisprendžia – ar nori būti viešais asmenimis, ar ne. Nemačiau nei vieno, vedamo į valdžią užlaužtomis rankomis. O kai pirmųjų valstybės asmenų dalis pasisakymų primena šou, tai išvis riba trinasi. Anywai – kokios man asociacijos kilo, tokias ir išdėsčiau.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: