Lietuva pinigais skalbsis mundurą dėl Al. Beliackio?

„Pasak užsienio reikalų ministro Audroniaus Ažubalio, Baltarusijos žmogaus teisių gynėją Alesį Beliackį ketinama pristatyti Laisvės premijai gauti. Ketvirtadienį per Vyriausybės valandą Seime atsakydamas į parlamentaro Manto Varaškos klausimą, ministras sakė, kad netrukus parlamentiniam Užsienio reikalų komitetui bus pateiktos visos pavardės žmonių, kurie bus nominuoti šiai premijai,“- praneša 15min.lt.

Dėl to paties gudų opozicionieriaus, kurį instrukcijų uolūs graužikai, pagal nevykusiai politikų surašytas procedūras „pridavė“ Aleksandro Lukašenkos režimui suėsdinti. Premija, kuri esą bus teikiama Rytų ir Vidurio Europos žmogaus teisių aktyvistams įsteigta rugsėjį.

Siūlymas užmokėti A. Beliackiui šią premiją, kaip kompensaciją už Lietuvos valstybės bedantystę ir šiaudadūšišką elgesį – šleikštokas groteskas. Aš siūlau premijuoti seserį Nijolę Sadūnaitę už jos pastangas ginant konkretų žmogų – Eglę Kusaitę nuo sisteminių absurdų ir nuo sveiko proto bei sąžinės (ne tik nuo politikos ir visuomenės) nebepriklausomų prokurorų.

, , , , ,

  1. #1 by matelislt on 13 spalio, 2011 - 1:30 pm

    Viename komentare aš jau esu rašęs, bet pasikartosiu ir pas poną Čyvą. Man iki šiol visai neaišku ar oficialioji Lietuvos valdžia mano, kad gudų disidentas, vien todėl, kad jis būtent toks, įgavo kažkokią mistinę, pasaulyje analogų neturinčią teisę be jokios apskaitos, savo nuožiūra disponuoti didelėmis lėšomis? Tai gal ir Lietuvos kitamaniams galima taip elgtis?

    • #2 by Jakudza on 13 spalio, 2011 - 1:45 pm

      Na, jei Sovietų okupacijos laikais Vakarai remtų mūsų Katalikų bažnyčios kronikos leidėjus tokiais būdais – būčiau nieko prieš. Tiesiog visame kame turi būti nuoseklumas. Šiuo atveju jo nėra nė kvapo.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: