Vaidilutės šlapiais marškinėliais ir kitos pamatinės vertybės

Šis dialogas atkeliavo elektroniniu paštu. Apytikrę autorystę numanau. Man patiko, o ypatingai jautriems siūlau rinktis kokį kitą produktą.

(Postmodernus diskursas apie gender, arba chrestomatinė šūdmalystė)

Definicijus: Skaičiau Agnės Bilotaitės interviu apie viešuosius pirkimus. Jaučiuosi vyriška, šovinistine kiaule, nes, vidury interviu kyla noras pasiūlyti jai liautis pliurpti apie per sunkią politiką ir užsiimti malonesniais dalykais. Labai jau drėgnais veizolais apie viešuosius pirkimus kalba – bent jau nuotrauka taip rodo – gyvai nežinia kaip yr.

Abstrakcijus: Nori pasakyti, kad moteriai reikia žinoti savo vietą po marškinėliais? Ypač po šlapiais.

Definicijus: Ypač Tėvynės Sąjungoje – Lietuvos krikščionyse demokratuose – moralinėje vyskupų, žynių ir vaidilučių sąjungoje su tautininkais.

Abstrakcijus: Moralinis elitas.

Definicijus: Manau, jei egzistuoja neformali TS-LKD regula, ten parašyta, kad galima eiti į viešnamius, kur merginos pasitinka apsirengę tautiniais rūbais. Tada ir marškinėliai gali būti šlapi.

Abstrakcijus: Vien birutės vaidilutės, geltonkasės ir su septyniais sijonais.

Definicijus: Bet čia iškils problema. Konstitucijos dvasia beregint apsireikš ir išaiškins, kad negalima diskriminuoti tamsiaplaukių su čadromis. Kuo Kusaitė nusikalto, lyginant su Bilotaite?

Abstrakcijus: Abramikienė su šydu…

Definicijus:Įdomu – ar ji prisitaikytų prie vaidmens pagonybėje? O Jeigu Tata paskelbtų fatvą, kad bobos idealas yra Krupskaja, ką darytų Abramikienė su Bilotaite?

Abstrakcijus: Jeigu Abramikienė dalyvauja mišiose, skirtose Birutės bataljonui (o Birutė taip ir neapsikrikštijo) – vadinasi prisitaiko. Be to Tata gal veikiau paskelbtų, kad idealas – Petkevičaitė Bitė. Tai jos pensne užsidėtų ir tuom viskas baigtųsi.

Definicijus: O kuo ji svarbi tautos moralės istorijai – ta Tamstos Petkevičaitė? Kunevičienė, tai bent buhalteriją bandė tvarkyti.

Abstrakcijus: Dėl Kunevičienės – labai svari pastaba.

Definicijus: Manau, kad Pavilionienės “Lyčių drama“ turėtų būti privalomai dėstoma vairuotojų kursuose.

Abstrakcijus: Ir dar egzaminas iš to.

Definicijus: O dar ir Baltakį atradau buvus durniumi ir retrogradu. Prikeverziojo:

“Bet mes negalim, kada norim, gimti ir motinos negalim pasirinkt. Negalim pasirinkt kitos gimtinės. Jinai viena. Jos niekas neatstos. Ji mūsų meilės ir kančių šaltinis. Kas ją praras, neįsigis kitos.”. Debilas !!!! Jei mama bus kolba, o tėtė megintuvelis, tai koks skirtumas, kur abiejų dislokacijos vieta? Be to, bile kuri šių dienų feministė, pasisakanti už abortus, žino, kad tas vaikas nebūtų norėjęs gyventi.

Abstrakcijus: Čia ir Tatai gali kilti pagunda išsivesti Basanavičiaus homunkulą.

Definicijus: Įdomu ar ligonių kasos finansuos?

Abstrakcijus: Basanavičiaus išgimdymas – ne koks lyties keitimas

Definicijus: Na taip. Be to viską galima finansuoti gabaliukais išparduodant trečiojo moralinio autoriteto turtą. Tik iškyla vienas klausimas – kaip tapti pirmuoju moraliniu autoritetu, jei miršti vėliau už tą, kuris jau buvo pirmasis? Tatai tikrai reikia kažką daryti.

Abstrakcijus: Arba numirti, arba užsibalzamuoti.

Definicijus: AMB pastatė valdovų rūmus, o Tata tik kryžius šventino, melsdamas atleidimo už kolūkių griūtį. Ir visai nesidomėjo postmodernių konservatorių moterų teisėmis. Manau, Oxfordo daktaras Mantas, kartu su pasikrikštijusiu komjaunuoliu Pauliumi gali išspręsti šią problemą, parašydamas studiją (už porą milijonų litų) apie drėgnų marškinėlių ir nuometo vaidmenį moralinės revoliucijos ketvirtojo penkmečio pabaigoje.

Abstrakcijus: Nenukrypkime. Viešajame diskurse trūksta įžvalgų apie Aušrinę Mariją arba Nidą Vasiliauskaitę. O ir Tamsta minite tik dešiniąsias damas. Tai nėra politiškai korektiška ir marginalizuoja gender teoretikų triūsą.

Definicijus: Eee… čia taip išeina todėl, kad su dešiniosiomis komsomolkomis visuomet buvo lengviau. Istoriškai susiklostė. Nidos ir Aušrinės atvejai sudėtingesni. Manding, jos priklauso postmoderniųjų supervaidilučių kategorijai ir yra neprieinamos pažinimui iš esmės.

Abstrakcijus: Mačiau gyvą Nidą – tarp mūsų kalbant ji primena pažą iš sovietinio filmo apie Pelenę. Švelnūs bruožai be iškilumų

Definicijus: Atsargiai, gerbiamasis. Tai tik jūs manote, kad ją matėte ir kad ji gyva. Tomas Baranauskas riaušių metu ją jau atpažino su akmeniu prie Seimo, bet negalėjo įrodyti, nes žmogus nesusivokiąs savo tapatybėje negali būti atpažintas nei policijos, nei teismo.

Ir man išvis atrodo, kad patriarchalinės visuomenės išugdyti teismai yra nepajėgūs spręsti gender bylų, nes taip sakė Zaratustra, kuri buvo moteris.

Abstrakcijus: Išvedėte mane iš kantrybės. Teismas juk nusprendė, kad prezidentę Grybauskaitę kažkas siūlė raukti ir taip kėsinosi įžeisti, nors ji to nežinojo.

Definicijus: Jai ir nereikia nieko žinoti. Ir apie ją nereikia nieko žinoti. Ji ne Lady Gaga, kuri vieną dieną turi penį, o kitą dieną kovoja už gėjų teises ir visi tai žino. Su tokiais reitingais genitalijos ir orientacijos išvis nereikalingos. Nebent kokiose nors slaptose VSD pažymose…

(Abstrakcijus ir Definicijus daro pertrauką, išsiskaičiuoja, kuriam eiti į parduotuvę.)

, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

  1. #1 by jakudza on lapkričio 8, 2011 - 3:20 pm

    Visai faina. Ypač apie tapatybes ir Vasiliauskaitę bei policiją.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: