Nenorėtumėt įsidarbinti?

snoras_darbo_vietos

Reklama

, , ,

 1. #1 by Simas J on lapkričio 18, 2011 - 7:40 am

  Dar trečiadienį sakyčiau vienareikšmišką “NE!“. Dabar, kai bankas nacionalizuotas – gerai pagalvočiau. Vadovybė vakarietiška. Valdymas bus vakarietiškas. Perspektyvos yra – greičiausiai jį nupirks koks kitas bankas arba institucinis investuotojas. Blogiausiu atveju jei prisijungs kitas bankas ir jame neatsiras tau vietos, bent jau gausi išeitinę kompensaciją. Bet kol tai įvyks, galima tiek patirties įgyti, kad CV tikrai nepagadins. O jei gerai pasirodysi, tai ir prijungus banką tau vietą suras. Todėl jei dabar nedirbčiau labai geroje vietoje kuria esu visiškai patenkintas, tai ko gero kandidatuočiau.

  • #2 by Jakudza on lapkričio 18, 2011 - 11:15 am

   Yra logikos, Simai. Tik nėra iki galo aišku, kas visgi bus. Turėdamas kitą galimybę – ją ir pasirinkčiau. Kur daugiau aiškumo.

 2. #3 by Žmogus-dundukas on lapkričio 26, 2011 - 4:13 pm

  Iš tikro tai nėra jokios ūkinės -ekonominės prasmės nacionalizuoti banką,kuris iš esmės yra tik TARPININKAS tarp indėlininkų ir skolininkų.Bankas jokių pinigų maišų nekaupia ir neturi.Bankas pavogtas(nacionalizuotas) dėl artėjančių rinkimų.Visų pirma dabar Kubilius turės ką žadėti apvogtiems indėlininkams-seks pasakas,kad tik jo vyriausybė galės grąžinti tai,ką pavogė,nes sugrįžęs Kirkilas,turės kitokių prioritetų,o be to bus nutildytas vienintelis opozicinis leidinys-lrytas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: