Aukščiausiojo teismo pirmininkas – sistemos pūlinys ir gangrena?

Mano labai subjektyvia ir galbūt neteisinga nuomone, Aukščiausiojo teismo (AT) pirmininkas Gintaras Kryževičius apsimeta kvailiu, neleistinai politikuoja ir nevykusiai mėgina išsiskalbti savo supelijusią togą.

Kauno apygardos teismo teisėja Neringa Venckienė – pūlinys ne tik teisinėje, bet ir politinėje sistemoje. Taip mano Lietuvos Aukščiausiojo Teismo ir Teisėjų tarybos pirmininkas Gintaras Kryževičius, pažymėjęs, kad N. Venckienės istorijos kontekste teismų.“

Taip kalbėjo AT vadovas ir kalbėjo visiškas nesąmones. Istorijoje, su kuria siejama N. Venckienė, jo garbstoma sistema pasirodė blogai – visai nesvarbu, kuri pusė būtų palaikoma.

Ko verta teisinė sistema, jei nesugeba kelis metus nieko doro nuveikti vienoje vienintelėje istorijoje, o ir kitose – kaip Eglės Kusaitės ar savo pačios garbės ir orumo bylose – demonstruoja beprotišką uolumą. Ne N. Venckienės dėka keturi iš penkių lietuvių nepasitiki A. Kryževičiaus teismais, tad gerai, kad šis žmogelis bent neprisiekia, kad viskas ūmai imtų ir pasikeistų N. Venckienei dingus nuo žemės paviršiaus.

Paskutinėje “delfio” straipsnio pastraipose irgi įžvelgtina aiškiai politinė deklaracija ir išankstinis nusistatymas, o teksto visuma – politinis išsišokimas.

Kalbėdamas apie politinės sistemos reikalus A. Kryževičius kišasi į politiką, politikuoja ir, mano nuomone, peržengia savo kompetencijos, kurioje ir taip nesusitvarko, ribas. Taigi, mano subjektyvia nuomone, pats G. Kryževičius yra problema, jei netgi ne pati jos esmė.

, , , , , ,

 1. #1 by danutė on 2 balandžio, 2012 - 1:23 pm

  Nesitikėjot,kad susidursit su tokiu pasipriešinimu p.Kryževičiau,paprastą žmogų seniai būtum supurtęs į gabalus,Ūsas taip pat nežinojo kur lenda,o Drąsius-su kuo prasideda,-tokia ir pradžia ir pabaiga be galo…

 2. #2 by jurate on 2 balandžio, 2012 - 1:48 pm

  Gangrena yra prezidente D.Grybauskaite,nes nepastebi puliniu G.Kryzeviciaus bei D.Valio.Ir visa tai tikrai yra problema.

 3. #3 by tfu on 2 balandžio, 2012 - 2:22 pm

  O tu rupūže, kaip man už jį gėda… aukštai tupintis baisiai smirda 😦

 4. #4 by sigitas on 2 balandžio, 2012 - 2:36 pm

  atrodo , kad Račas vistik teisus ;-(

 5. #5 by sima on 2 balandžio, 2012 - 3:01 pm

  Ne Venskiene o pats Kryzevicius yra supuves , taip pat supuvusi visa teisesaugos sistema .Tai banditai baltomis pirstinemis .

 6. #6 by Zinaida Kaminskienė on 2 balandžio, 2012 - 4:14 pm

  Jūs, Tomai visiškai teisus dėl p.Kryževičiaus šnektų. Neįsivaizduoju tokio puštelėjusio teismo tarybos pirmininko, kuriam vargšė Venckienė baigia sugriauti valstybę. Nejaugi jis tikrai tiki, kad sunaikinus Venckienę, kas nors keisis valstybėje, kol tokie “didžiavyriai“ tvarkosi valstybėje tarytum nuosavame tvarte. O žmonės akli, kurti, žodžiu, zombiai. Deja taip nėra. Dar kartą ačiū už straipsnį ir netylėjimą.

 7. #7 by 123 on 2 balandžio, 2012 - 4:58 pm

  Tomai prasimetei pries kelis metus tai nebera kur detis, viesai taip rasai, o pirvaciuose pokalbiuose sakai visai kitokia nuomuone… juokingas 🙂

  • #8 by jakudza on 2 balandžio, 2012 - 5:28 pm

   Nieko naujo. Ponas vyriausias teisėjas tiesiog negali savo sistemos neginti. Ir viskas.

 8. #9 by Rimas on 2 balandžio, 2012 - 8:50 pm

  Mylimi komentatoriai, geriau aš būsiu pūliniu, bet PEDOFILU, MERGAITĖS PRIEVARTAUTOJU, AR TAM PRITARIANČIU, AR NETIRIANČIU. KRYŽEVIČIAU, kur tavo Deimantytė ? KUR parašuk ? TU ESI DVASINIS MUTANTAS.

 9. #10 by kantas on 2 balandžio, 2012 - 9:56 pm

  šaunuolis Tomai, nesustok

  eini teisingu keliu; ateityje laukia daug rimtesnės perspektyvos ir labai plati auditorija (aišku, teks išmokti rusų kalba komentuoti)

 10. #11 by Matelis on 3 balandžio, 2012 - 11:56 am

  Net nustebau, kokie panašūs mūsų rašiniai gavosi. Reiškia teisybę šiais klausimais jaučiame tikrai vienodai.

 11. #12 by matricalietuvoje on 13 balandžio, 2012 - 5:45 pm

  Reblogged this on matricalietuvoje.

 1. Romualdas Matelis: Gintaro Kryževičiaus požiūris nekelia džiaugsmo. Nes tai ne tik jo nuomonė « Matelio Romualdo rašinukai

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: