A. Kubiliui plaukikai gerai, bet gal artojai geriau?

Premjeras Andrius Kubilius džiaugiasi plaukike, bet turbūt tebelaukia artojų pergalių.

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius sveikina jauniausią Lietuvos olimpietę plaukikę Rūtą Meilutytę, Londono olimpinėse žaidynėse 100 metrų plaukimo krūtine rungtyje iškovojusią aukso medalį.
„Vakar Lietuvoje laikas vienai minutei ir penkioms sekundėms buvo sustojęs – trys milijonai žmonių sulaikę kvapą sekė kiekvieną Jūsų yrį į pergalę. Laimėdama pirmąjį olimpinį medalį plaukimo rungtyje po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo, Jūs atvertėte naują puslapį šalies plaukimo sporto istorijoje. Ši pergalė – puikus įrodymas, kad jaunoji Lietuvos karta yra kupina energijos ir alkana sėkmės. Esu įsitikinęs, kad dar ne kartą nudžiuginsite sporto aistruolius ir savo pavyzdžiu įkvėpsite šalies jaunimą“, – sako Vyriausybės vadovas.
Premjeras A. Kubilius taip pat sveikina pirmąjį Rūtos trenerį Giedrių Martinionį, ugdžiusį sportininkę iki trylikos metų ir padėjusį tvirtus pamatus vakarykštei pergalei.“

Taip rašoma premjero pranešime spaudai.

O juk dar visai neseniai tas pats (tikėtina) A. Kubilius buvo tvirtai ir nedviprasmiškai išaiškinęs, kad olimpinės žaidynės niekis su arimo varžybomis ir tikri lietuviai turi arti, o ne plaukioti kažkokiuose londonuose.

Ech, jei Rūta būtų artoja… Nekalbėtų šitaip: „I have been born and raised in Lithuania and I don’t want to represent another country“ (Gimiau ir augau Lietuvoje ir nenoriu atstovauti kitai šaliai)…. . Įdomu – ar ji moka arti?….

, , ,

  1. #1 by Nurchaci on rugpjūčio 9, 2012 - 5:49 am

    Gerai čia autorius užvažiavo.
    Vis labiau senstant konservatorių elektoratui ir atitinkamai jam radikalėjant (šiuo atveju – infantilėjimo prasme), šios partijos vadovybės kalbos ir veiksmai tampa vis labiau “tautininkiškos“ ir “ūkininkiškos“. Iš čia – karšta meilė artojų konkursams ir pan. Nenustebsiu, jei bus prabilta ir apie pagoniško tikėjimo atkūrimo svarbą lietuviškąjam identitetui arba kažkas panašaus.

  2. #2 by romas on rugpjūčio 14, 2012 - 6:43 pm

    Tomai, jūs visur taip manipuliuojate, tyčia taip išeina, ar dėl nerūpestingumo? Juk Kubilius tuomet, prieš pačio cituojamą teiginį apie tai, kas yra svarbiau, pasakė vieną esminį žodį: “šiandien“, t.y. jis sakė, kad tuomet, tą dieną, artojų varžybos buvo svarbiau. Ir jis buvo teisus.Ar gražu taip daryt, Tomai?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: