Pedofilija ir Europos Konstitucija–skirtingi greičiai

Paštan įkrito prezidentės Dalios Grybauskaitės spaudos tarnybos pranešimas:

“Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė teikia Seimui ratifikuoti Europos Tarybos konvenciją dėl vaikų apsaugos nuo seksualinio išnaudojimo ir seksualinės prievartos.

Ši Konvencija priimta 2007 m. spalio 25 d., tačiau Lietuva iki šiol jos nebuvo ratifikavusi.

Pasak Prezidentės, kovai su mažamečių seksualiniu išnaudojimu būtinos papildomos priemonės, todėl Lietuva privalo prisiimti tarptautinius įsipareigojimus.
Konvencija yra viena iš priemonių užkirsti kelią seksualiniam vaikų išnaudojimui ir seksualinei prievartai. Ratifikavusi Europos Tarybos konvenciją, Lietuva privalės priimti papildomus kovai su mažamečių seksualiniu išnaudojimu būtinus teisės aktus bei įsipareigoti imtis kitų veiksmingų priemonių.

Taip pat Konvencija paskatins intensyvesnį tarptautinį bendradarbiavimą kovojant su seksualiniu vaikų išnaudojimu ir prievarta.”

Kažkaip, jei aš ko nepainioju, vėliau žlugusią sutartį dėl Europos Konstitucijos mes ratifikavokme kiek operatyviau. Belieka tikėtis, kad šią konvencją spėjo perskaityti dviejų kadencijų Seimų politikai ir du prezidentai. Ir pagaliau, viską patikrinę, neskubėdami pasiryžo…..

, , , ,

  1. #1 by Vida on 3 spalio, 2012 - 2:23 pm

    Tai cia dar tik pateike. Klausimas, kada seimas ratifikuos? Netikiu netikiu netikiu, nes taip jau isiede tas senuju partiju ir pastoviu senbezdu neveiklumas. Dabar seime stumiami kazkokie istatymai, kurie gales kai kam is ju ateityje pagelbeti, nes kiekvienas ju negarantuotas, kad sedes seime dar keturis metus. Stai, kad ir del zmogaus sekimo, kada nori, kur nori, gales persekioti zmogu – sakem, kad iteisins ir tai, kad paryciais gales brautis i kiekvieno namus. Ar ne taip ivyko? Dar viltis – veto prezidentes, bet valdziazmogiai ir su veto patvirtins.

  1. Pedofilija ir Europos Konstitucija–skirtingi greičiai | ww.lt - keletas įdomių blogų pasiskaitymui

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: