“Labai užsiėmusi” Dalia Grybauskaitė

Jau teko pastebėti ir prezidentės Dalios Grybauskaitės preferencijas diplomatijoje, kai Monako princas atrodo reikalingesnis pašnekovas, negu Lenkijos vadovai, ir įdomybes su jos Ekscelencijos darbotvarrke, kuri atseit viešai skelbiama.

Šiandien ir vėl skaitau:

“Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė sekmadienį nevyks į Lenkiją dalyvauti Nepriklausomybės dienos minėjime, į kurį ją pakvietė Lenkijos prezidentas Bronislawas Komorowskis. Tai pirmas kartas per pastaruosius penkerius metus, kai Varšuvoje lapkričio 11 dieną nebus Lietuvos valstybės vadovo.

Prezidentės atstovė spaudai Daiva Ulbinaitė BNS sakė, kad sekmadienio iškilmėse D.Grybauskaitė nedalyvaus dėl neatidėliotinų su vidaus politika susijusių klausimų.

„Dėl neatidėliotinų, su vidaus politika susijusių, klausimų prezidentė šiemet lapkričio 11 dieną nenuvyks į Lenkiją. Perduodama sveikinimus Nepriklausomybės dienos proga Lenkijos Prezidentui Bronislavui Komorovskiui, prezidentė pasiūlė Lietuvos ir Lenkijos žmonėms svarbius dvišalio ir regioninio bendradarbiavimo klausimus aptarti darbo susitikime gruodžio pradžioje ar kitu Lenkijos prezidentui patogiu metu“, – BNS pirmadienį sakė D.Ulbinaitė.”

Ir matau:

labai_uzsiemusi

Toks pat vaizdas ir lapkričio 11 dieną – galite pasitikrinti www.president.lt/. Galbūt šalies aukščiausioji dignitorė ir triūsia Tėvynės labui išmušta devynių prakaitų, bet tai tikriausiai labai slapta informacija… . Galbūt saugumo sumetimais – kad nesusektų priešai. Gal ji net ras laiko slapta nuskristi valandai pas kaimynus? Kas žino?…

Tik Lietuvos socialdemokratų partijos lyderis Algirdas Butkevičius niekšingai išdavė, kad antradienį susitiks su jos Ekscelencija, ko, anot oficialios darbotvarkės, nebus.

, , ,

  1. “Labai užsiėmusi” Dalia Grybauskaitė | ww.lt - keletas įdomių blogų pasiskaitymui

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: