Politiniam šakalui – švinkienos gabaliukas

Spėliojama – kam gi naujai valdysiančiajai koalicijai reikalingi niekingiausi politiniai parazitai iš Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA), kurie politinėje rinkoje, mano nuomone, laikosi tik dėka etninės nesantaikos kurstymo bei noro ir talento prie bet ko bet kaip prisplakti. Na dar dėka pamišusių lietuvių nacionalistinių grupuočių, kurioms naktimis apsireiškia Lucijano Želigovskio ordos.

Mano asmenine nuomone, šie keli balsai gali būti reikalingi sprendžiant teisinių neliečiamybių klausimus, kurie Seime netrukus bus svarstomi. Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) vadovai teigia, kad ragins balsuoti už koalicijos partnerių iš Darbo partijos imuniteto naikinimą. Kaip galiausiai kurie iš šios frakcijos narių balsuos – neaišku. Istorija byloja, kad gali nutikti įvairiai. Imuniteto reikale natūraliu sąjungininku gali tapti ir Drąsos kelias, kurio lyderės Neringos Venckienės galva (kad ir netiesiogine prasme) taip kvepia keršto ištroškusiai teisėsaugos sistemai.

Gi LLRA, mainais į galimybę gauti atsikąsti gabalėlį pyragėlio, tvarkytis savo reikalus Vilniaus krašte ir būti pripažinta, kaip normali politinė jėga – padarys bet ką. Jų elektoratas absoliučiai nejautrus tokioms temoms. Labiausiai apšepę Lietuvoje rajonai – Vilniaus ir Šalčininkų – taip ar anaip balsuoja už apkerpėjusią ir visada be konkurencijos ten laiminčią kompaniją. Kuo daugiau sąjungininkų – tuo geriau. Kai kam gali atrodyti, kad atiduodamas kąsnis – vadinamoji Energetikos ministerija – per didelis? Tai būtų taip, jei ne kai kurios pertvarkos.

Juk, kaip jau skelbė žiniasklaida, „įgyvendinant Vyriausybės liepos 4-osios nutarimą, Ūkio ministerijai perduotos valstybei nuosavybės teise priklausančios ir iki šiol Energetikos ministerijos patikėjimo teise valdytos UAB „Visagino atominės elektrinės“ 4 067 163 632 paprastosios vardinės nematerialiosios akcijos. Vienos akcijos nominali vertė yra 1 litas. Akcijos suteikia 100 proc. balsų UAB „Visagino atominės elektrinės“ visuotiniame akcininkų susirinkime. UAB „Visagino atominė elektrinė“ šiuo metu valdo 97,5 proc. AB LITGRID akcijų.“

Pridedu informaciją iš VAE tinklalapio: UAB “Visagino atominė elektrinė“ priklauso:

96,13 proc. Lietuvos energija, AB akcijų

82,63 proc. AB LESTO akcijų

0,65 proc. UAB “Technologijų ir inovacijų centras“ akcijų

0,03 proc. UAB “NT valdos“ akcijų

100 proc. UAB “VAE SPB“

Taigi, atominis projektas, kuris bent jau ligi šiol buvo visos tarsi egistavusios Nacionalonės energetinės nepriklausomybės strategijos ašimi, keliauja į Ūkio ministro posto savininko letenas. Tad tikėtina – pas projektu niekada netikėjusią socdemę Birutę Vėsaitę.

Politiniams šakalams iš LLRA, mintantiems politine švinkiena, lieka jungčių su Švedija ir Lenkija projektai bei visa tai, kas brangina elektrą iki 52 centų – pavyzdžiui, visokie vėjų malūnai, kuriuos dar kelis metus įsipareigota išlaikyti brangiai superkant tai, kas nereikalinga.

Net dalies konservatorių „draugų ministerija“ vadinta Arvydo Sekmokmo kontora galiausiai galės sėkmingai būti atpirkimo ožiu, kai balsavimų motyvu taps atitinkamo dydžio sąskaitos. Kas bus su prie sutarties su „Hitachi“ didvyriškai pritempta Naciopnalinės energetinės nepriklausomybės strategija – nežinia. Tegul sau galioja – daug jų galioja visokių. O ir LLRA tegul turi kauliuką – Šerchanas šakalą galės išspirti bet kada. Tiesa, šakalas gali virsti ir ožiu – apie tai ir daina:

Daina apie atpirkimo ožį

Reklama

, , , , ,

  1. #1 by Rimtas Trolis on lapkričio 29, 2012 - 7:39 pm

    Nu ir kvailas tu Čyvai…. tik nesupratu ar tu trolini ar tikrai priekvailis :)))) O geriausiai tai “Pagalba E.Kusaitei“ ….

  1. Politiniam šakalui – švinkienos gabaliukas | ww.lt - keletas įdomių blogų pasiskaitymui

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: