Jus galima papjauti, bet vado įžeidikus nubaus

Labai laisvo ir nepriklausomo kanalo eteryje neseniai man asmeniškai policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis paaiškino, kad norint išaiškinti vieną bylą dėl pasikėsinimo įžeisti prezidentą reikia (vien policijai) mažiausiai 1800 litų. O būna ir brangiau.

Šiandien ir vėl skaitau apie kratą ir areštą, apie policijos atvesdinimus todėl, kad carui špygą parodė. Ir iškart atsimenu, kad 112 numeriu jūsų įvykis, jei skambinsite, bus priskirtas A,B arba C kategorijai. Pastarajai benzino greičiausiai neužteks, kaip ir kitų išteklių. O kokia šito niekalo kategorija? Kas nukentėtų, jei tą idiotišką laišką būtų tiesiog išmetę ir kiek tai kainuotų?

Šlykštu ir labiausiai apgailėtina tai, kad pats asmuo, kurio orumas taip neva saugomas, pats nenutraukia tos nesąmonės, trenkdamas kumščiu į stalą ir pasakydamas, jog darkart “uolumą” pademonstravęs užpakalio bučiuotojas eis į Darbo biržą.

S. Skvernelis, perklaustas ar tie 1800 litų (jei nėra atvesdinimų ir kitų nesąmonių) keliauja iš tų pačių litų, kurių trūksta, norint atvykti, kai realiai užmušinėja daugiavaikę mamą, patvirtino, kad taip… iš tų pačių. Nuostabu. Prezidentai keičiasi, į 112 investuojama, bet prioritetas liekas tas pats: valdovui parodytos špygos paieškos.

Prezidentės garbės kaina.

, , , , , ,

  1. #1 by douktris on 3 balandžio, 2013 - 3:40 am

    Reblogged this on Douktris's Blog.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: