Artūras Zuokas ilgai savęs ieškojo

Prezidento rinkimuose dalyvauti apsisprendęs Vilniaus meras Artūras Zuokas teigia turįs jau ir diplomato Vygaudo Ušacką paramą, bet jis, reikia manyti, aiškiai kuklinasi. Paramos mastai turb8t daug platesni.

Jei manęs neapgauna atmintis, o ši nuoroda ir joje prisegtas garso įrašas nurodo, kad neapgauna, ponas meras mano, kad kandidatu jį išrinko visuomenė.

Kaip vyko rinkimai – neklauskite. Dar tada, kai 2012 metų vasaros politiniame tarpsezonyje meras pabandė atkreipti į save dėmesį, klausiau – kaip ta visuomenė turi surasti ir išrinkti tas alternatyvas Daliai Grybauskaitei, kurios pačios nesiskelbia norinčiomis tokiomis būti. Tada politikas paaiškino, kad tai turįs būti didelis ir neginčijamas moralinis autoritetas, kurio visi tiesiog prašyte prašytų gelbėti naciją ir Tėvynės ateitį. Maža to, sostinės vadovas pasižadėjo surasti tokį kandidatą ir jam padėti. Kaip tarė, taip ir padarė. Ieškojo suprakaitavęs…. Praėjo pusantrų metų ir štai – A. Zuokas veidrodyje pamatė save arba gavo tūkstančius laiškų ir telefono skambučių su raginimais vesti mus į šviesią ateitį.

P.S. Veidrodėli, veidrodėli – kas pasaulyje….

P.S. P.S. Kitoje veidrodžio pusėje neretai ir pabaisos veisiasi.

, , , ,

  1. Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: