Vėl tie valstybininkai

Balsas.lt vyr. redaktorius Arūnas Brazauskas savo tinlaraštyje pareikalavo, kad paaiškinčiau – kas yra “valstybininkai“. Kitaip grasino vadinti juos palydovėmis.

Nežinau nė ką daryt… “Valstybininkai“ save laiko tiek pat garbingais sutvėrimais, kaip ir seniausios profesijos darbštuolės. Tad ir sakau – tebūnie:

Tomas Čyvas

2009-02-06 11:42:31

nelabai suprantu, kodėl išaiškinti turiu aš? Šiuo žodžiu – tik be kabučių – buvo pirmiausia padabintas Albinas Januška, kai Lietuvos rytas, Adamkus, TSPMI ir kiti teisingi vyrukai jį gynė anajam nusprendus pasitraukti iš URM. “ArLietuvai nereikia valstybininkų?“ “Tariame URM – galvojame A. Januška“. Tokiomis antraštėmis ir sakiniais buvo užteršta visa viešoji erdvė. Paskui pats Mečys Laurinkus patvirtino – tikrai susiformavo grupė žmonių, galinčių vadintis valstybininkais. Susiformavo jaunos valstybės valdžios vakuume. Dėl politikų nekompetencijos ir demokratinių institucijų silpnumo. Uodega, kaip pastebėjo kolega Bačiulis, ilgainiui ėmė vizginti šunį.
Mano nuopelnas tik toks, kad šiai naujajai nomenklatūrai vienas pirmųjų prieš porą metų užkabinau kabutes prie jų pačių pasirinkto žodžio:)
Googel duoda jau nemažai pasirinkimų, o patį žodį apipavidalino vienas profesorius:

Asociacija su palydovėmis man patinka. Juk “valstybininkai“ tai ne kokie nors oligarchai. Tai žiniasklaidoje ir valstybės aparate, akademonėje bendruomenėje susicementavusi chebra, kuri nuolat ieško kam čia pelningiau parsiduoti – valstybės labui. Taigi – kekšės:)

ar brazauskas 2 Tomas Čyvas

2009-02-06 11:48:28

ačiū tau už išaiškinimą ))
neslėpsiu, kad draugauju su keliais valstybininkais ((
ypač su 9-ju valstybininkų sąrašo numeriu ))
beje, ar Miliūtė valstybininkė?

Tomas Čyvas

2009-02-06 13:07:15

Aš nesivadovauju LŽ pateiktu sąrašu, kaip enciklopedija. Ir nemanau egzistuojant slaptą organizaciją ar ložę, kuri renkasi ir aptarinėja planus bei juos nuosekliai įgyvendina. Užtat nelabai žinau – kuris ten 9 numeris:) Negaliu pasakyti, kad aš susitikęs su jais mušuosi 🙂 R. Miliūtės geriausia paklausti pačios. Juk jie visiškai, bent anksčiau, nelaikė to negarbingu apibūdinimu. Paskui tik, kažkodėl ėmė neigti savo pačių egzistavimą:) “Redakcija“ ir “Teisė žinoti“ man yra labai panašios į šios kompanijos įkvėptas (ne veltui ten plevena į atsargą išėjusi Konstitucijos dvasia) laidas.

, , , ,

  1. #1 by Zaraza on 6 vasario, 2009 - 1:52 pm

    DDDD Tai, kad jie prastitutkom ir gime.

  1. Skirmantas Tumelis » Prezidentė sukėlė vyriausybės krizę

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: